Paula
28.01.05,17:35
Ak v batôžku s bocianom priletela Jožkova Michaela, tak potom "Vitaj dievčatko!" v rodine našej poraďáckej a buď zdravá a šťastná v láskyplnom objatí svojich najbližších. :)

(Pevne dúfam,že si z nás nikto nevystrelil :) )
babenko1
28.01.05,16:37
Myslím, že Richard by si také nič nedovolil :-)
Paula
28.01.05,16:42
Nie, nie, nie...:) , on iste nie.Akosi som nechtiac pozabudla ,že sem nikto iný nemôže zasahovať......beriem späť vetu v zátvorke.
Paula
28.01.05,16:45
Oli, dík za navigáciu......... myslím, že okrem mňa budú mnohí znavigovaní, kde majú drobčeka hľadať
esprit
28.01.05,17:01
:) Napriek tomu, že merajú len pár centimetrov a vážia len pár kíl, sú pre každého tým najväčším pokladom na svete. :)
Malej Michaelke želám veľa zdravia, šťastia, mliečka..... a rodičom veľa sily, radosti a trpezlivosti.
Nika
28.01.05,17:53
Blahoželám, a prajem veľa zdravia, to ostatné už potom príde samo.
brm
29.01.05,07:11
jozifku, želam Tvojim babám úspešného ocinka...nech sa Vám všetkým darí
Nike
29.01.05,16:39
P.Mihál gratulujem k bábätku, nech Vám rastie do krásy.

Veľa zdravia Vám aj Vašim dievčatám.
maja
31.01.05,08:17
Milý Jožko,
nech Ti Tvoja malá krásna princezná rastie do krásy.
Veľa zdravia, štastia a rodinnej pohody.
Maja Galajdová
ZuzanaA
31.01.05,08:27
Jožko, pripájam sa k tým mnohým gratuláciám. A želám najmä veľa zdravia malej Michaelke a tak isto mamine...:D
ANNA
31.01.05,08:34
Tiež sa pripájam k všetkým gratulantom. Bábätku, mamičke, Jožkovi ako aj celej rodinke veľa, veľa zdravia. Len Jožko počkajte až vyrastie budete sa mať čo oháňať - ozaj je zlatulinká.

Len v tej téme :)). Richard mohol by si to dať zvlášť. Určite by sa viacerý tešili z bábätka. Ja keď vydím také zlatučké uzlíčky, vždy si hovorím, že by som si ešte dala povedať :)
Mickya
31.01.05,08:40
Ja sa tiež pripájam ku gratulácii a hlavne nech sú drobček i :D :) :p mamina zdraví!!!!!!!;) :) :p
---------------------------------------------------------------------------
...vždy keď vidím také krásnebábätko, začínam i ja rozmýšľať, že už je na čase, nech sa aj ja poponáhľam....
Luna
31.01.05,09:33
Gratulujem aj ja.Prajem všetko naj.najlepšie,veľa zdravia,šťastia maličkej.
alena
31.01.05,11:07
pripájam sa ku všetkým gratuláciam a prajem celej rodinke zdravie, šťastie a spokojnosť.
ricij
31.01.05,11:54
Ak v batôžku s bocianom priletela Jožkova Michaela, tak potom "Vitaj dievčatko!" v rodine našej poraďáckej a buď zdravá a šťastná v láskyplnom objatí svojich najbližších. :)

(Pevne dúfam,že si z nás nikto nevystrelil :) )Pár dni som preč a hľa, čo nám to tu Jožko vyvedie! To je HH! Že posielam Michaele lentilku! A pripájam sa ku gratuláciám.
Jozef Mihál
31.01.05,21:17
Ďakujem Vám všetkým.
Ružena
08.02.05,08:57
Po dlhšom čase opať na Slovensku a hneď sa dozviem, že populácia stúpa do nebeských výšok. Jozef, prajem celej rodinke, aby ste si tieto úžasné chvíle zachovali v srdci, aby sa splnili všetky dobré želania. Starosti, prebdené noci a únava budú určite na druhej strane vyvážené radosťou zo zdravia a sledovaní ako sa aj vaši dvaja starší štupli tešia zo sestričky.

Keď sa pôjde krstit babätko aj knižka, daj vedieť. Nablýskam tátoša, zabezpečím odvoz, nech je veselo...Ružena