aduliak
24.04.07,11:33
Ahojte poradaci,

pred casom som pisala, ze sa nevieme rozhodnut, na aky grecky ostrov sa vydat....musim vam povedat, po druhykrat sme sa rozhodli pre Rhodos, ale tentokrat pre ine letovisko - Faliraki...hotel EVI***+. Prosim vas, bol tam niekto z vas?napiste mi dojmy....:)))
dakujem...
jacekova
30.04.07,08:58
Bola som na Rhodose pred 3 rokmi a bola to moja najúžasnejšia dovolenka.... jediný problém bol v tom, že sme si stihli pozrieť za pár dní celý ostrov a potom sme sa nudili (ešteže existuju animačné programy)... pri odchode z dovolenky som si povedala, že ak sa niekedy vrátim na Rhodos, tak už len do Faliraki ! Je to rušnejšia časť ostrova s úžasným nočným životom.... takže ste si vybrali dobre a myslím, že prežijete peknu dovolenku... Prajem šťastnu cestu
Olgica
22.06.07,05:05
Boli ste niekto na Rodose bez pasu iba na občiansky? V cestovke mi povedali, že pas nepotrebujem a známi hovoria, že pre istotu si ho mám vybaviť.
bepo
22.06.07,05:14
Na Rodose nie ale v inej časti Grécka áno, stačí občiansky.
Olgica
25.06.07,03:52
Neviete, kde by som sa dopátrala o pravdepodobnosti počasia na Rodose cca od 15.7.-22.7.07??? Nejaký web..., graf...
Anja111
25.06.07,04:24
Keby stačilo len na týždeň vopred, tak aj tu:
http://www.pocasie.sk/
Olgica
25.06.07,05:28
Veď práve, na týžden som si našla niekoľko webov ale na viacej dní....???
Reprografia
27.06.07,14:17
Ahojte poradaci,

pred casom som pisala, ze sa nevieme rozhodnut, na aky grecky ostrov sa vydat....musim vam povedat, po druhykrat sme sa rozhodli pre Rhodos, ale tentokrat pre ine letovisko - Faliraki...hotel EVI***+. Prosim vas, bol tam niekto z vas?napiste mi dojmy....:)))
dakujem...

Tiež som bola na Rodose a navštívila som Faliraki. Tomuto mestu sa hovorí, že je to grécke Las Vegas - kvôli nočnému rušnému životu. Takže, ak ste takto založení, tak sa môžete len tešiť.
Stina
27.06.07,15:45
Rodos je prekrásny, pripájam zopár fotiek z Rodosu a Faliraki. Rozhodne odporúčam výlet loďou na Lindos , nezabudni využiť Lindos-taxi k výstupu na Akropolu - skvelý zážitok.
bepo
27.06.07,15:48
Veď práve, na týžden som si našla niekoľko webov ale na viacej dní....???
Počasie aby malo aj nejakú presnosť tak sa robí na max 10 dní dopredu takže si hoď mincou ako bude a je to rovnaké ako nejaká predpoveď.
Stina
27.06.07,15:53
Olgica, ohľadom počasia aspoň orientačne skús : http://recko.nacesty.net/rhodos/
aduliak
28.06.07,05:08
pocasie na Rhodose je jul-august podla domacich, co nam hovorili, ked sme tam boli pred dvomi rokmi 38 stupnov a nezaprsi a nezaprsi:)
tento rok tam ideme znovu 20.-28.7. do ktoreho mesta a hotela ides Olgica?:)
vodnarica
06.07.07,09:08
Na Rhodos stačí občiansky preukaz. To, že to nevedia cestovky je dosť smutné..... Ja osobne som takto cestovala pred 2 rokmi a tesne pred dovolenkou som zistila, že nemám platný pas. :( Na ministerstve zahraničých vecí mi povedali, že mi stačí občiansky preukaz ale nech si to ešte preverím na gréckej ambasáde. Ambasáda mi potvrdila to, že na občiansky môžem cestovať na všetky ostrovy (okrem Cypru).
džino
08.08.07,18:08
Veď práve, na týžden som si našla niekoľko webov ale na viacej dní....???
skus toto
http://weather.msn.com/local.aspx?&wealocations=wc%3aGRXX0017&setunit=C