zuzanask
24.04.07,13:47
prosim Vas, viete mi poradit kde najdem ako aktualizovat MRP?
ja som to aktualizovala a nainstalovalo mi novy adresar bez firiem?
m.hladka
24.04.07,11:56
Ak mate kúpený upgrade cez internet vo firme MRP, tak určite máte informácie o jeho aktualizácii. Na stránke www.mrp.sk.
Antonia1
24.04.07,11:58
na stránke www.mrp.sk daj si sťahovanie/ postup pri sťahovaní novej aktualizovanej verzie a tam máš všetko pekne popísané
zuzanask
24.04.07,11:59
no upgrade mame, ale info nie, lebo som prebrala ucto po inom....tak asi sa musim sama domahat
m.hladka
24.04.07,12:19
Na www.mrp.sk stránke klikneš sťahovanie, potebuješ ID: názov a Heslo: .....
Tam potom uvidiš porgramy, ktoré si si kúpila pre Upgrade, a sťahuješ, po natiahnutí do PC klikneš na setup a ono sa to samo naťaha do programu. Ak nevieš násov a heslo, treba si zavolať do firmy MRP a podľa licenčného čísla, ktoré je na faktúre pri zakúpení upgrade programu, by mali vydať názov a heslo.
Monikov
24.04.07,12:20
- stiahnuť súbor "distr.exe" do nejakého adresára z www.mrp.sk
(musíš tam ale zadať prístupový kód ktorý Vám pridelili pri nákupe softwaru)
- súbor distr.exe spustiť
- rozbalia sa súbory
- spustiť setup.exe
Ja mám program priamo na "C" - čku, takže mi automaticky preinštaluje súbory, keď spustím setup.exe
ekopo
24.04.07,12:29
- stiahnuť súbor "distr.exe" do nejakého adresára z www.mrp.sk (http://www.mrp.sk)
(musíš tam ale zadať prístupový kód ktorý Vám pridelili pri nákupe softwaru)
- súbor distr.exe spustiť
- rozbalia sa súbory
- spustiť setup.exe
Ja mám program priamo na "C" - čku, takže mi automaticky preinštaluje súbory, keď spustím setup.exe
OK - treba inštalovať do správneho t.j pôvodného adresára.
lenkak
24.04.07,16:26
Ja mám na každú novú aktualizáciu zvlášť adresár. A nemám problém s inštalovaním upgrade.
pingino
25.04.07,05:43
Postup stiahnutia a instalacie aj s obrazkami je na www.mrp.sk , Otazky a odpovede, otazka c.238 alebo rovno tato adresa:

http://upgrade.mrp.sk/faqwebpages/FaqAnswer.aspx?cislo=238