daja
25.04.07,07:55
Ahojte. Robím v oberone. Vie mi prosím niekto poradiť ako postupovať pri elektronickom odosielaní údajov do sociálnej poisťovne. Neviem si s tým vôbec poradiť. Ďakujem.
Enyma
25.04.07,06:01
Ahoj, ja spracovavam mzdy v oberone - odoslat vykaz do socialnej poistovne je mozne cez subor - exportovat - socialna poistovna - mesacny vykaz to je vsetko co urobis v oberone. Potom sa prihlasis
na stranke socialna poistovna do elektronickej podatelne - odoslanie -
klines a zo svojho pocitaca v zlozke export z oberonu, ktory byva vacsinou
na C: si vyberies zostavy a odosles. Ak by sa ti to nahodou nepodarilo
napis - poradim potom aj cez telefon.


Enyma
daja
25.04.07,06:06
Ďakujem Ti veľmi pekne. Myslím, že sa to podarilo.
Enyma
25.04.07,18:49
Som rada, ze sa Ti to podarilo.

Enyma
Bebak76
05.03.08,10:50
Ahojte. Robim mzdy v Oberone.Chcela by som sa opytat, vo Februari mi zamestnanec doniesol zapocet, ze ma odpracovanych 25 rokov a 306 dni. Doteraz som mu nepripisala narok na 25 dni dovolenky, pretoze som nemala doklad. Ked som ho upozornila, tak ho konecne doniesol a chcela by som mu uz vo mzde za februar pripocitat narok na 25 dni, zial nijakovsky mi to nejde. V personalistike v karte pracovnika som mu do odpracovanej doby z predch.zamestnania zapisala roky a dni podla zapoctu, ale v naroku na dovolenku mam stale 20 dni. V programovych nadstaveniach mam tiez rozdelene do 15 odpr.rokov 20 dni a nad 15 odpr.rokov 25 dni. Netusim, kde je problem. Ak niekto robite v tomto programe, skuste mi poradit, kde je chyba.
Moc dakujem.
B.
Bebak76
05.03.08,12:00
Nuz potrapila som sa, ale dufam, ze sami to podarilo urobit. D.