aglv
26.04.07,07:06
Zdravím poraďáci.
Prosím Vás o radu mám problém s tlačiarňou. Je to typ HP 710C /starší/ , dala som si doň farebnú náplň a tlací mi všetko farebné z textu a obrazky v ružovej farbe.Naplň je trojfarebná takže problém je len v nastavení.
Neviete mi niekto poradit ako to mam nastaviť? Skúšala som všeličo ale nejde mi to.
Mam tu tlačiareň kratko ale určite to tlačila normalne aj farebne.
Prosím kde može byť chyba?
LubosP
26.04.07,07:37
ahoj, takto sa preajavuje ked chyba jedna z farieb v naplni a teda sa miesa nespravny odtien,
kedze si kupovala novu napln, predpokladam ze je chybna, a nemiesa spravne, najrozumnejsie bude ju reklamovat
Chobot
26.04.07,08:13
Zdravím poraďáci.
Prosím Vás o radu mám problém s tlačiarňou. Je to typ HP 710C /starší/ , dala som si doň farebnú náplň a tlací mi všetko farebné z textu a obrazky v ružovej farbe.Naplň je trojfarebná takže problém je len v nastavení.
Neviete mi niekto poradit ako to mam nastaviť? Skúšala som všeličo ale nejde mi to.
Mam tu tlačiareň kratko ale určite to tlačila normalne aj farebne.
Prosím kde može byť chyba?

Predpokladám, že máš naištalovaný správny ovládač (keďže si predtým už tlačila).

Skús v nastavení lačiarne dať načítať defaultné hodnoty.

Môžu byť aj upchaté tlačové hlavy. Tlačiareň by mala mať takú funckiu, že prečistenie tlačových hláv. Skús to spustiť a uvidíš. Alebo pozri v návode, ako sa čistí hlava. (nájdeš ho tu:
http://h10025.www1.hp.com/ewfrf/wc/manualCategory?man_lang=cs&lc=en&cc=sk&dlc=en&product=59307&lang=en
aglv
26.04.07,08:27
Dakujem za rady velmi mi pomohli aspon k tomu kde hladat chybu.Hned vecer sa nato pozriem.
Pekny den
Braňo
30.04.07,09:35
Utri dobre spodok náplne s liehovou vatičkou, zatras s náplňou a pri vložení náplne pusti čistenie kazety a kalibráciu. Malo by zabrať. :---
aglv
30.04.07,09:51
Vdaka Brano. Skusim lenze ked sa pozrem nato zospodu tak je vidno ze sa tam objavuje len ta ruzova v strede, tak neviem ci fakt to nieje len naplnene tou ruzovou.
aglv
30.04.07,10:25
Takze nic nepomohlo ale mam stastie ze je ta firma kde som to kupila taka seriozna ze mi hned poslu inu napln.
Bodaj by vsade boli taky ochotny ludia.
bepo
30.04.07,12:11
Takze nic nepomohlo ale mam stastie ze je ta firma kde som to kupila taka seriozna ze mi hned poslu inu napln.
Bodaj by vsade boli taky ochotny ludia.
To asi nebude HP ale nejaká firma čo robí renováciu :)
scorp
03.05.07,10:54
Mam skusenosti, ze renovovane naplne nie su kvalitne. Presvedcil som sa o tom na vlastnej kozi. Neoplati sa renovovat farebne naplne. Doporucujem kupovat vzdy nove.
retriever007
20.05.07,04:17
1. naozaj tam okrem farebnej naplne nejde aj solo cierna???
2. niekedy pomoze - ak chyba nie je v tlaciarni - odinstalovat driver a znovu ho nainstalovat