JKK
26.04.07,12:09
Sme firma ktorá začína a vyžaduje od svojich zamestnancov(recepčné,čašníci) aby využívali prac.odev s logom firmy ktorý im bude ušitý na mieru a vychádza to cca 3000 na osobu a samozrejme máme obavy že počiatočná migrácia zamestnancov bude veľká,kým sa ustáli kolektív.Vie mi niekto poradiť prosím ako si to ošetriť aby zamestnanec,ktorý napr.odíde alebo dostane výpoveď po jednom alebo dvoch mesiacoch bol nejako finančne zaviazaný uhradiť nejakú zostatkovú cenu (ale akú) tohoto odevu, ak máme vôbec právo niečo také od nich požadovať? Budem rada ak sa ozvú aj ľudia z praxe v hotelových zariadeniach.Ďakujem.
willma
26.04.07,11:24
Nepracujem síce v hotelovom zariadení, ale podľa môjho názoru môžete do pracovnej zmluvy zakomponovať aj prípadné vrátenie alebo úhradu pracovného odevu. Samozrejmosťou by malo byť časové ohraničenie s prihliadnutím na opotrebovanosť.
Gabi03
26.04.07,11:32
Presne ako píše Willma. Hoci ak budú šité na mieru, je dosť malá pravdepodobnosť, že by sa znovu dali využiť. A vyberať ZCov podľa ich výšky a váhy asi je diskriminácia :rolleyes: .
Tú mieru opotrebenia určite treba vypracovať, t. j. napr. košela sa môže využiť jeden rok, tak obstarávaciu cenu 1/12-tiny sa bude počítať, ak zamestnanec odíde z práce po 11-tom mesiaci a musí vrátiť odev, alebo preplatí tú dvanástinu.
V praxi ja by som im dala podpísať pri nástupe súhlas zo zrážkou zo mzdy, ktorá bude obsahovať, že pri skončení PP v skúšobnej dobe vrátia odev alebo sa mi strhne celá čiastka. Ak by odišli po tomto termíne, preplatiť by som dala iba pomernú časť.
Netreba ešte zabúdať na čistenie odevov pri ukončení PP. Ak vrátia špinavé oblečenie, tiež strhnúť čiastku. Treba si zistiť ceny v čistiarniach a tiež to zakomponovať do súhlasu.
A myslím, že je samozrejmosťou, ak k tomu bude ako príloha nejaký preberací protokol o odvzdaných veciach. V kusoch a najlepšie aj v hodnote.
ludmilla
26.04.07,12:25
Sme firma ktorá začína a vyžaduje od svojich zamestnancov(recepčné,čašníci) aby využívali prac.odev s logom firmy ktorý im bude ušitý na mieru a vychádza to cca 3000 na osobu a samozrejme máme obavy že počiatočná migrácia zamestnancov bude veľká,kým sa ustáli kolektív.Vie mi niekto poradiť prosím ako si to ošetriť aby zamestnanec,ktorý napr.odíde alebo dostane výpoveď po jednom alebo dvoch mesiacoch bol nejako finančne zaviazaný uhradiť nejakú zostatkovú cenu (ale akú) tohoto odevu, ak máme vôbec právo niečo také od nich požadovať? Budem rada ak sa ozvú aj ľudia z praxe v hotelových zariadeniach.Ďakujem.
Osobne si myslím, že v dobe, keď zamestnancovi plynie skúšobná doba, t.j. tri mesiace by som nedávala šiť pracovný odev, až po uplynutí skúšobnej doby. Nie sme firma , ktorá sa venuje hoteliérstvu, ale naši pracovníci musia taktiež používať pracovné odevy, kde časť odevu stojí aj 11 000 Sk, po odchode musia pracovné odevy, ktoré si prebrali na výdajku vrátiť.
Zoltán Kovács
26.04.07,12:37
Pri výdaji prac.odevu by som určite dal podpísať zamestnancovi prevzatie zverených veci.
ludmilla
26.04.07,12:43
Pri výdaji prac.odevu by som určite dal podpísať zamestnancovi prevzatie zverených veci.
To je vlastne to, čo som uviedla: prevzatý prac. odev na výdajku a výdajku musí samozrejme každý podpísať. Pracovný odev je majetok firmy, preto ho treba vrátiť.
willma
26.04.07,15:58
prikladám tlačivko
willma
27.04.07,05:45
posúúúúúvam
willma
27.04.07,05:48
dávam opäť do pozornosti
willma
27.04.07,07:17
teda už dvakrát som posunula a opäť sa to vrátilo na staré miesto, kto ma maže???