Sany
30.01.05,14:07
Zatiaľ sa mi nepodarilo prísť na to, ako čo najlepšie hľadať v Porade. Neviem prísť na možnosť, keď si zadám text - napr. " konateľ-poberateľ rodičovského príspevku", aby mi našlo príspevky, kde sa vyskytuje celý tento text. Našlo mi to len príspevok - nový zákon o ZP, ktorý má 72 strán a tam hľadať to, čo potrebujem, je teda dosť prácne. Ako by to šlo jednoduchšie? Ďakujem
Richard
30.01.05,18:49
v rámci danej témy je tiež vyhľadávanie, ktoré odfiltruje iba príspevky s výskytom hľadaného slova....
Jozef Mihál
30.01.05,18:54
Richard, táto Tvoja poznámka je veľmi dôležitá. Chcelo by to lepšie ju spropagovať.

Myslím, že väčšina ľudí nevie, že práve hľadaním v téme nájde len príspevky, nie celé témy.
Richard
30.01.05,19:41
pripravujem nejaké upozornovacky pre zaciatocnikov ... ale este to asi doplním ako message do výsledku vyhľadávania...
Sany
31.01.05,09:42
Ďakujem, idem to vyskúšať, na to som zatiaľ neprišla...
Heni
31.01.05,19:32
a podľa mňa by trebalo vyhľadávať pre istotu dvakrát - raz bez diakritiky a druhý raz "se vším všudy", lebo nie všetci a nie vždy ju používali/používajú ;)
anina
02.02.05,15:07
Ako mam najst dokument v prílohe, už sa s tým trapim asi pol hodinu, viem, že tu na porade niekde je, ale bez úspechu.
Vyučtovanie zahraničnej prac.cesty