mcfly.company
27.04.07,07:30
Dobrý deň, som živnostník a pracoval som u jednej s.r.o., teraz som prestupil k druhej firme. Tá s.r.o. mi ešte nezaplatila fakturu za marec s ktorým mešká už mesiac a faktúru za apríl, ten mešká týždeň. Dostal som radu, že mám poslať 2-krát upomienku a potom sa stým obrátiť na súd. Potreboval by som radu s tou upomienkou. Ako ju mám napísať?
Antonia1
27.04.07,05:43
Dobrý deň, som živnostník a pracoval som u jednej s.r.o., teraz som prestupil k druhej firme. Tá s.r.o. mi ešte nezaplatila fakturu za marec s ktorým mešká už mesiac a faktúru za apríl, ten mešká týždeň. Dostal som radu, že mám poslať 2-krát upomienku a potom sa stým obrátiť na súd. Potreboval by som radu s tou upomienkou. Ako ju mám napísať?
na hornej lište pozri tlačivá a dokumenty
napr.http://www.porada.sk/downloads.php?do=file&id=39
betka
27.04.07,05:58
Treba poslať upomienku, resp. zavolať do firmy a povedať, že idete pohľadávku predať, hneď dostanete zaplatené ....
Zrejme poskytujete nejaké služby, tu si treba uvedomiť, či bola služba poskytnutá kvalitne, či neboli alebo s ňou nesúvisia nejaké nedokončenia....
Ale mne sa zdá, že sro. Vám týmto spôsobom a súvisiac s prechodom do inej firmy chce len naschvál ublížiť, a je to akási pomsta ....
Len volať, otravovať, písať upomienky, a neostať len pri prázdnych sľuboch a konať ...:)
(poznám to, a bývam dosť otravná, kým ich neomrzím a nejdem im na nervy...)