shureido
27.04.07,09:46
Ahojte poradaci,
rada by som otvorila tuto temu, co si o liposukcii myslite, ake mate nazory a predovsetkym skustenosti s tymto zakrokom. Dakujem.
Sany
27.04.07,07:59
...raz som sa na to opýtala....mám kamaráta plastického chirurga....že keby som chcela....tak mi povedal: zober do ruky lopatu a choď makať do záhrady!...ale neviem, možno to niekomu pomôže, ak sa to podarí...ale nemusí sa to podariť....
berry
27.04.07,08:51
Raz som čítala taký článok v nejakom časopise. A jedna ženská tam opisovala ako to všetko znášala.Pred operáciou aj tak musela schudnúť. A ze po operácii mala všetko napuchnuté, sama modrina, a ako ju to všetko bolelo. Potom neviem či náhodou pol roka (ak nie viac )nenosila najaké sťahovacie nohavice.A potom už bolo všetko O.K.
No ale pri čítani toho článku som až skoro plakala čo všetko dokážu ľudia urobiť pre krásu. Nech sa na mňa nikto nehnevá , ale je to aj tak dosť lenivosť, keď človek si dá urobiť liposukciu.
sussane
10.05.07,06:11
Je to drahé a bojím, bojím.... :---
misomiso
10.05.07,06:24
Hlavne si treba uvedomit, ze pokial cloveku zostanu stravovacie navyky a vobec nezmeni zivotny styl, tak moze chodit na liposukciu kazde dva roky.
Sheila.chosen
11.05.07,13:16
Mama cvicila 10 rokov a stale mala velky zadok, tak sla na liposukciu, domov sa vratila drobunka, nosila tie stahovacie nohavice a cele telo ju bolelo aj pol roka. Problem bol v tom, ze schytala blbeho doktora... Stale cvici /fitness/, normalne jej telo zavidim, ale zostali jej stopy po tych ihlach na zadku a uz chirurgom neveri... :( Takze si chirurga najprv dobre overte, potom az zaplatte a nech to stoji za to.
zuhl
11.05.07,14:05
Ja som sa na to chystala, ale môj muž mi povedal, že keď mám tendenciu ukladania tuku, tak sa mi zase uloží niekde inde.
sisinka2
17.05.07,05:44
Tak môžem Vám povedať svoju vlastnú skúsenosť lebo som to neuveríte - ale predsa len absolvovala. So samotným zákrokom som bola spokojná, sťahovacie nohavičky som nosila nejakých 6 týždňov, bolesť bola znesiteľná, postavu som mala priam ukážkovú. Jediný problém bol v tom, že som si zvolila asi nie práve najvhodnejšieho lekára. Pichol mi oblbovačku, na mňa pôsobila " účinne " a keď som si už šla ľahnúť na operačný stôl, lekár vytiahol foťák a urobil fotku ako som vyzerala pred zákrokom. Bez toho aby ma upozornil, či žiadal súhlas. Požiadala som ho aby tú fotku vymazal, ale odmietol. Priznám sa ešte dnes mám občas strach či táto fotka nekoluje niekde na internete. Pri mojich problémoch je to normálne. Čo sa týka samotného zákroku, súhlasím s tými ktorí tvrdia že bez zmeny životného štýlu to nemá význam. Ja som si svoju postavu užívala až do druhého pôrodu. Tehotenstvo komplikované, odležané, kilá navyše a teraz som tam kde kedysi. A hoci efekt bol prvý krát pekný, druhý krát by som už nešla. Ak mám človek trable kvôli sebe, treba asi liečiť najprv hlavu a potom to ostatné. Aspoň v mojom prípade to platí .
shureido
17.05.07,06:20
Ahoj Sisinka2. kde si si to dala robit, co ta to stalo? Akym sposobom si menila zivotny styl?....
olinka6226
17.05.07,14:57
kocky ja som sa rozpravala s plastickou chirurgickou a ta mi povedala, ze jedna tukova bunka sa dokaze zvacsit 10.000x, takze ak si aj date urobit liposukciu a nezmenite stravovacie navyky, tak sa znovu nafuknete a dalsia vec je, ze v mieste liposukcie mozte ostat stihlejsie, ale okolo sa urobia take akoby pasy. Ak je niekto stihly a ma naozaj problemy len s velkym zadkom a neupravuje sa to ani cvicenim prosim, ale lipo kvoli schudnutiu bez zivotospravy a cvicenia, som zasadne proti. ale ak sa na to niekto da, tak zelam dobreho chirurga a vela sily.

sisinka, ak by si nahodou nasla svoju fotku, tak to treba riesit trestnym oznamenim, lebo on bez tvojho suhlasu nema pravo publikovat tvoje foto. jedine ze by mal taku klauzulu v zmluve co si podpisovala pred zakrokom.
sisinka2
18.05.07,12:08
Ahoj Sisinka2. kde si si to dala robit, co ta to stalo? Akym sposobom si menila zivotny styl?....

Co sa tyka zivotneho stylu tak ja som vtedy isla od piky. Pustila som vecernajsie aktivity pri pocitaci a telke, namiesto toho som chodila s dcerou na dlhe prechadzky, ja nie som sportovy typ, takze o nejakom velkom sportovani nemohlo byt ani reci, ale nasla som si par cvikov, tie soom si zosumarizovala podla toho na ake partie boli urcene, nalepila som si ich na vykres a podla toho tri krat tyzdenne precvicila - cca po 15 min. Co sa tyka stravovacich navykov, neholdovala som ziadnym dietam, vylucila som ale jedlo vecer, cez den som jedla odporucane 3 vacsie a dva mensie jedla. Co sa tyka zlozenia stravy stravovala som sa normalne v zavodnej jedalni, ale islo o to ze som sa neprejedala. Upozornujem, ze moja vaha bola aj pred liposukciou v poriadku, mala som nejakych 57 kg, pri vyske 165 cm to je pohoda, ale problem boli silne stehna a zadok. Co sa tyka cvicenia aj stravovania stal sa z toho navyk, ale to je vec psychiky, ja som bola svojou " novou " postavou nadsena a tak bolo jednoduche vecer lahnut na podlozku a pocvicit, ked som vedela ze na druhy den ked pojdem na plavaren sa mozem popysit takmer dokonalou figurou. Tym nikoho nenavadzam na liposukciu, mne to ale vtedy pomohlo a realita je taka ze ak sa budete dalej prepchavat a kaslat na pohyb, tak su to naozaj vyhodene peniaze. Skoda, ze porodom postava dostala zabrat, je to horsie ako kedysi pred zakrokom moja ratolest mi vsak stoji za vsetko. A ak pisem ze druhy krat by som sa na to nedala tak pisem hlavne preto, ze od zakroku sa mi zdravotny stav zhorsil, absolvovala som dve operacie a bolesti som si uzila viac nez dost. Chapem vsetkych kto to odmietaju, maju svoju pravdu, tych ktori sa boja, chapem ich a kto sa na to - drzim palce.