konzerva
29.04.07,21:28
vzdy ked sa holím v oblasti bikín hned sa mi na tých miestach objavia drobné červené vyražky.. nevyzera to najlepsie preto sa plavkám vyhýbam..skusala som uz rôzne prostriedky zakupené v drogériách pre citlivu pokozku ,ale vysledok je vzdy rovnaký.. ma nejaká zena tiez takýto chulostivý problém? podarilo sa to nejakej ostranit? a akým sposob?prosím o radu ako sa toho zbavit...dakujem
duficek
29.04.07,19:34
mne sa osvedcila nechtikova indulona, po holeni poriadne natriet a este raz na noc
lucianko
29.04.07,20:57
Na podráždenú pokožku je ešte dobrý detský púder
katarina.j
29.04.07,21:10
no kuknite na lucianka- aký odborník,chichi
katarina.j
29.04.07,21:12
Lucianko, holí oblasť bikín každý deň,hmhm- nič v zlom,ber to ako žart
krajanová
30.04.07,04:36
počula som, že je dobrý tento prípravok BODYFRESH od firmy JUST, je dosť drahý, ale kamarátka si ho chváli. Skús pozrieť na http://www.just.sk/ftp/produkty/speciality_just/k5171
najag
30.04.07,06:47
Velmi dobry je aj propolis, ale treba skusit, aka je citlivost na neho. Aj ked sa tam neholim:)
taťko
09.05.07,10:04
Zopár krát sa mi posťažovali, že na tvári majú vyrážky, ktorých sa nemôžu nijako zbaviť. Nezáleží kto. Poradil som im jenoduchý a účinný liek. Keď už nie je pomoci skús si ich potierať čerstvým vlastným močom, po hodinke umyť detským mydlom a potrieť napr. aj spomínanou nechtíkovou mastičkou. pá
ricij
09.05.07,10:25
vzdy ked sa holím v oblasti bikín hned sa mi na tých miestach objavia drobné červené vyražky.. nevyzera to najlepsie preto sa plavkám vyhýbam..skusala som uz rôzne prostriedky zakupené v drogériách pre citlivu pokozku ,ale vysledok je vzdy rovnaký.. ma nejaká zena tiez takýto chulostivý problém? podarilo sa to nejakej ostranit? a akým sposob?prosím o radu ako sa toho zbavit...dakujemProsím foto, aby sme sa mohli kvalifikovanejšie vyjadriť. :D
Tweety
09.05.07,10:27
Prosím foto, aby sme sa mohli kvalifikovanejšie vyjadriť. :D
To si ešte nefidel bikiny? či čo?:---
duficek
09.05.07,10:40
moze byt bez bikin:---
olinka6226
17.05.07,15:03
ja uz roky chodim na depilaciu voskom v tej oblasti... resp, mne to trhaju dole vsetko, ale depilacia bikin stoji okolo 100sk, vydrzi strasne dlho a pokozka je sice v ten den zacervenala, ale do druheho dna sa krasne ukludni a kedze nerasia nove chlpky tak skoro ako pri holeni, tak mam nadlho pokoj a hlavne bez vyrazok, zarastenych chlpkov a zapalu. mozno by si mohla zvazit aj toto.. nie je to take strasne a pre tych co nemaju odvahu odporucam 2 ibuprofeny uzit asi hodinu pred depilaciou. potom to neboli.
Snajper2
13.08.11,16:30
chcel by som sa prvý krát oholiť na intímnych miestach, a pre to by som potreboval nejaké rady a odporúčania ohľadom správneho holenia, a dobrých prípravkov na/po holení
video1983
13.08.11,16:38
pokojne a pomaly :D
kazdy ma inu pokozku takze skusaj co ti vyhovuje
lujza.j
13.08.11,18:37
chcel by som sa prvý krát oholiť na intímnych miestach, a pre to by som potreboval nejaké rady a odporúčania ohľadom správneho holenia, a dobrých prípravkov na/po holení

ak máš doma strojček na strihanie vlasov tak by som najprv "porast":D skrátila týmto spôsobom a potom by som to doholila klasicky holítkom.nezabudni na dezinfekciu nejakou vodou po holení a potom by som to ešte nakrémovala telovým mliekom.
video1983
13.08.11,18:41
len nie noznicami :D
Snajper2
13.08.11,20:03
takže stačí akýkoľvek klasický holiaci strojček? a nejaký gél na holenie, alebo niečo podobné?
video1983
13.08.11,20:10
ano gel, spravis penu z neho sak co si sa este neholil na tvari?
to iste a ako radi lujza pouzi aj nejaku mast
Snajper2
13.08.11,22:33
holil. len to som chcel vedieť, že či stačí to isté, čo pri holené tváre
marjankaj
13.08.11,23:14
holil. len to som chcel vedieť, že či stačí to isté, čo pri holené tváre

Len to neskúšaj britvou.:rolleyes:
pivko
14.08.11,04:59
Na vodu po holení ako píše Lujza rýchle zabudni:Dak nechceš skákať po plafón:D
alabut
14.08.11,05:56
Daj na skusenych, najlepsie si to dat oholit odbornicke. Chyti to za krk a pekne dookola .... :-)
lujza.j
14.08.11,08:07
Na vodu po holení ako píše Lujza rýchle zabudni:Dak nechceš skákať po plafón:D

Pivčo, ale ja som myslela balzamoidné tie sú predsa v poho;) veď ja som nekázala "liehom":D
pasuliatko
14.08.11,10:39
áno napr. ja... niekde som sa dočítala,že to spôsobujú baktérie na žiletke... pred každým holením si ju vydezinfikuj (napr. Ajatín) alebo niečo podobné na čo nie si alergická a červené bodky sa objavovať nebudú... ver mi mám to odskúšané.
a čo mi aj iné pomáha je po holení si to natierať gélom z aloe vera... ukludní to pokožku a zahojí sa to...
BIZAL
12.09.11,18:26
vzdy ked sa holím v oblasti bikín hned sa mi na tých miestach objavia drobné červené vyražky.. nevyzera to najlepsie preto sa plavkám vyhýbam..skusala som uz rôzne prostriedky zakupené v drogériách pre citlivu pokozku ,ale vysledok je vzdy rovnaký.. ma nejaká zena tiez takýto chulostivý problém? podarilo sa to nejakej ostranit? a akým sposob?prosím o radu ako sa toho zbavit...dakujem

skus sa holit pravidelne
marjankaj
12.09.11,19:03
skus sa holit pravidelne

To komu radíš? Márii Terézii?:---
BIZAL
13.09.11,03:18
To komu radíš? Márii Terézii?:---

Franc Jozefovi
krokodil28
13.09.11,03:53
po dlhorocnych skusenostiach odporucam skor elektricky holiaci strojcek urcený pre zeny, pokozka pekne hladka, ziadne vyrazky, podla typu pristroja sa da holit aj nasucho aj namokro, lacnejsie a dobre mala napr. aj Orava
BIZAL
13.09.11,03:59
po dlhorocnych skusenostiach odporucam skor elektricky holiaci strojcek urcený pre zeny, pokozka pekne hladka, ziadne vyrazky, podla typu pristroja sa da holit aj nasucho aj namokro, lacnejsie a dobre mala napr. aj Orava

no urcitym partiam sa bez ziletky nevyhne
Olgica
13.09.11,04:03
ja používam hneď po holení Calciovú masť a nemám žiadne vyrážky a pokožka je v kľude. cca 2-3 dni si to natieram a je to OK.