Lubkka
30.04.07,10:30
ahoj poradaci,

obraciam sa na tých, ktorý máte firmy poskytujúce účtovné služby..... u nás bol vždy taký systém, že klient nám do 5.v mesiaci odovzdal doklady za predchádzajúci mesiac, ktoré sa u nás zaúčtovali a jemu sme potom dali zoznam neuhradených faktúr plus aktuálny hospodársky výsledok prípadne iné zostavy ktoré požadoval.....
Problém však nastal teraz s jedným klientom, ktorý chce mat aktuálne inforácie u seba vo firme minimalne raz do tyzdna..... to by znamenalo ze nas zamestnanec by k nemu raz tyzdenne chodil uctovat co sa nam prilis nepaci... Nemate niekto nejaky iny system ak ste sa s tym uz stretli ?
m.hladka
30.04.07,08:59
Ak nechcete stratit klienta a dobre plati, tak by som ponuku prijala. Tiež robím systémom, ako ste spomínala a tiež mám klienta, ktorému podľa dohody 3x týždenne na 2-3 hod. chodím spracovávať učtovnictvo priamo do firmy, pretože nechce dávať doklady von. Má to výhodu v tom, že som sa naučila nový program, nespotrebujem el.energiu, tlač, papier atď. Nevýhoda, že tam musím ísť. Okrem toho mal podmienky, aby som dvíhala telefón, čo som rázne odmietla. Takže vždy má čaká kôpka dokladov, ktoré spracujem a keď ich urobím idem preč. Aj napriek tomu by som ho nechcela stratiť. Záleží od dohody.