flopnr
30.04.07,14:36
Chcel by som vedieť, prečo je internet banking už vyše 2 mesiace spomalený alebo viac nefunkčný ako funkčný..??!! (Nie je to spôsobené slabým signálom, to mám už odskúšané!!) Pritom každá banka doporučuje skôr platbu týmto spôsobom ako chodiť platiť do banky, ale platiť cez internet banking mi niekedy trvá aj vyše hodiny!!!
Ak máte podobné skúsenosti alebo viete odpovedať, napíšte.
Chobot
30.04.07,12:45
Chcel by som vedieť, prečo je internet banking už vyše 2 mesiace spomalený alebo viac nefunkčný ako funkčný..??!! (Nie je to spôsobené slabým signálom, to mám už odskúšané!!) Pritom každá banka doporučuje skôr platbu týmto spôsobom ako chodiť platiť do banky, ale platiť cez internet banking mi niekedy trvá aj vyše hodiny!!!
Ak máte podobné skúsenosti alebo viete odpovedať, napíšte.

Nepíšeš IB akej banky. Ja mám IB v dvoch bankách a rýchlosť je v poriadku doma aj v práci na oboch. Skús sa opýtať ľudí, ktorí majú v tej istej banke ako ty, či aj oni niečo také zaregistrovali. Ak nie, tak chyba bude na tvojej strane - možno rýchlosti pripojenia na internet.

V tlači ale boli minulý týždeň reakcie klientov jednej banky, že fúzia spôsobila dočasné zhoršenie kvality jej služieb (SMS potvrdenia meškali aj niekoľko dní, transkacie boli realizované so sklzom,...). Možno to bola tá istá banka.
jojom
30.04.07,17:24
Skús použiť iný prehliadač ( Opera, Mozila... ). Tak ako píše Chobot popýtaj sa ludí čo majú účet v tej banky. Ja mám SLSP a v pohode. Skús si prebehnúť Pc antivirovým programom, antispyvare a pod.
flopnr
02.05.07,12:25
Ďakujem "Chobot" aj "jojom" za odpovede. Veru s úsmevom to ide v živote lepšie!! V tej banke účet nemám a skúšal som to aj z iného počítača (vo firme) a bolo to rovnaké. Včera dokonca neprechádzali alebo dlho trvali platby aj platobnými kartami v obchode (nie moje) ako je TESCO a Kaufland. Možno to je špecifická situácia iba pre Nitru!