VieraK.
30.04.07,20:31
Prosím, poraďte mi, čo všetko - ktoré zostavy je potrebné mesačne vytlačiť zo mzdového programu MRP a založiť do šanónov. Veľmi pekne ďakujem.
Monika Kováčová
30.04.07,18:32
výkazy do poisťovní, mesačná sumarizácia miezd. Ročne: Mzdový list, ročná sumarizácia...
lenkak
30.04.07,18:35
zvyknem si vytlačiť aj mzdový zoznam.
VieraK.
30.04.07,18:38
Prosím, poraďte mi, čo všetko - ktoré zostavy je potrebné mesačne vytlačiť z programu MRP a založiť do šanónov? Veľmi pekne ďakujem.
ondrejvla
30.04.07,18:52
VieraK - veď odpovede už máš...
Ešte pridám - dochádzku, ročné zúčtovanie daní, výplatný lístok, výplatnú listinu, tú dám popodpisovať zamestnancom a priložím k výd.pokl.dokladu, na konci roku sú to mzdové listy, ELDZ, zostavy k úhradám miezd na bežné účty, no a sumarizáciu si vytlačím 2x, 1 x prikladám k mesačným mzdám, 1 x je podkladom a prílohou ku mzdovému dokladu. Každé potvrdenie, ktoré vydám zamestnancovi, si dám vytlačiť taktiež dvojmo a odchádzajúcemu zamestnancovi ho dám na protipodpis, lebo sa mi stalo, že tvrdil, že som mu nedala potvrdenie o príjme a on si nemohol urobiť ročné zúčtovanie. No nedobehol ma. Duplikáty potvrdení si tlačím na čistú stranu použitého papiera.
lenkak
30.04.07,19:01
keď už sme tak detailne, ešte ma napadli podpísané dovolenkové lístky...