ekopo
01.05.07,19:40
Privítal by som v "profile" člena porady - výber tkzv. zamestananie, pridať zaradenie napr. "začiatočník" ., "účtovník začiatočník" alebo niečo podobné, čo by vystihovalo "postavenie" člena porady v rámci profesie. Je to len z celkom zištných dôvodov. Pribúda tu totiž napr. veľa "daňových poradcov" ktorý nevedia kde je sever. Veľmi rád v rámci možnosti odpoviem členovi Porady (verím, že nielen ja), ktorý bude mať v profile napr. "začiatočník", na obyčajnú elementárnu otázku.
Osobne tiež čerpám vedomosti z Porady a snažím sa občas pomôcť.
Marianna01
06.05.07,11:13
toto síce je celkom dobrý nápad, ale neviem, či by sa nemíňal účinku: ja síce napr. budem mať v profile účtovník s 15 ročnou praxou, ale nemusím mať žiadne skúsenosti so mzdami. Keď potom zadám elementárnu otázku v téme mzdy - neodpovieš mi na ňu, lebo nie som začiatočník? .... všetko je len a len o dobrej vôli prispievateľov. Snažiť sa to škatuľkovať, kategorizovať, alebo silno organizovať - to nemá cenu. Vznikajú tu len žabomyšie vojny, ktoré po určitom čase každému musia pripadať viac či menej trápne. Asi by bolo načase, aby si každý uvedomil, že je dospelý, má sa riadiť základnými pravidlami Etikety porady aj etiky a morálky každého jedinca a účasť či odpoveď na otázku nie je povinná, ale dobrovoľná. Ak sa dočkáme okamihu, keď 80% účastníkov a členov bude schopných takto uvažovať, nebude sa treba dohadovať napr. o tom, či sa má písať s diakritikou, alebo bez... len trošku viac tolerancie by to chcelo.
bibionka
06.05.07,12:22
Ahojte, má tu niekto nejaké skúsenosti ohľadom skladu v JU v programe MRP?
Potrebujem sa opýtať pár vecičiek...Dík.
Liptáčik
06.05.07,12:50
Pracujem v oblasti účtovníctva dosť dlho, no napriek tomu ma vedia prekvapiť a zaskočiť niektoré veci, nie zložité, na ktoré hľadám odpoveď. Môže sa stať, že mi fundovane odpovie niekto, kto je síce "začiatočník", ale práve v tejto oblasti je jednička. K čomu nám bude potom škatuľkovanie a začiatočníkov a tých ostatných?