Manual
02.05.07,18:45
Boli ste na vystúpenie Alexandrovcov ? Ja som bol v BA o 20,oo, bol to perfektný zážitok
evina
02.05.07,16:48
Boli ste na vystúpenie Alexandrovcov ? Ja som bol v BA o 20,oo, bol to perfektný zážitok

Moja sestra bola a zdieľa tiež Tvoj zážitok:)
Johanka
02.05.07,16:57
Ja som zaváhala a stráááášne ľutujem. Oni boli moja srdcovka už pred x-rokmi. Čítala som však, že nakoľko mali na Slovensku veľký úspech, uvažuje sa o nejakom vianočnom koncerte spolu s našimi umelcami .
Marína
02.05.07,17:51
Boli famózni. Ako vždy. Bola som na nich pred desiatkami rokov povinne zo školy a ešte dnes si pamätám, ako sme prevracali očami na čo že nás to do Športovej haly ženú. Bola taká doba.
Atmosféra bola vynikajúca. Ešte dnes mám utlieskané ruky. A ten záver s terchovskou muzikou. Celá Steel aréna bola na nohách a spievala s nimi na Kráľovej holi. Ešte teraz mi behá mráz po chrbte.
Ak budete mať nabudúce príležitosť, nepremárnite ju.
ilona
03.05.07,03:26
Ja som bola na nich v Banskej Bystrici,zohnala som už len nie veľmi dobré miesto,takže ten výhľad nebol taký aký by som si priala.Neviete niekto, či to nebudú dávať v telke,chcela by som si to ešte vychutnať.Zážitok to bol aj tak úžasný.Bola som milo prekvapená,že prevládali mladý ľudia.
magdina
12.05.07,18:28
Ja som nebola a neviem si to doteraz odpustiť. Úprimne závidím všetkým, ktorí boli a snáď pôjdem "nabudúce". Nechala somsi to aspoň prerozprávať ao dých , ktorí boli a naozaj to boli mladí ľudia.
Jano23
04.10.07,09:11
http://www.ticketportal.sk/Podujatie_Search.asp?ID=11838
Alexandrovci prídu 16.12.2007 Prešov, 17.12 Košice a 18.12.2007 Bratislava.
Ak chcete dobré miesta, lístky už treba kupovať teraz. Ja som minule tiež "zaspal" a lístky už neboli...
chemicka
22.10.07,09:07
Ja sa chystam teraz tiez 17.12. do Steel Areny v KE, este su na Ticket portali listky, teraz uz nezavaham! Tesim sa na ten nadherny zazitok!!
Jano23
15.11.07,05:27
Kto bývate v Púchove alebo blízko mate možnosť ísť na koncert svetovej rockovej skupiny Nazareth. Ja som na nich bol v minulosti v Košiciach.
Koncert má byť 30.novembra 2007. Neoľutujete.
kukučka
02.12.07,23:20
Johanka
03.12.07,19:33
Ja som zaváhala a stráááášne ľutujem. Oni boli moja srdcovka už pred x-rokmi. Čítala som však, že nakoľko mali na Slovensku veľký úspech, uvažuje sa o nejakom vianočnom koncerte spolu s našimi umelcami .
Idem 18/12 :), s kým sa stretnem ?
JarkaL
11.12.07,20:18
Ja tam idem, dúfam , že na 2. pokus mi to vyjde. Mala som lístky už v máji, ale bola som operovaná a nemohla som tam ísť. Už si to nenechám ujsť. Teším sa tam.
Johanka
11.12.07,20:21
A čo tak kratučké stretko vo vestibule :)?
JarkaL
12.12.07,10:29
Som za. Ty ma asi z videnia nepoznáš, ja som ale bola na školení s p. Acsovou v Doprastave. Myslím, že si to tam organizovala. Alebo si dáme ako poznávacie znamenie šanón pod pazuchu?
Jano23
14.12.07,12:25
http://www.ticketportal.sk/Podujatie_Search.asp?ID=11838
termíny koncertov Alexandrovcov sa blížia...
kukučka
14.12.07,12:44
lístky sú už dávno vypredané
ayya
14.12.07,13:11
Ak chcete dobré miesta, lístky už treba kupovať teraz. Ja som minule tiež "zaspal" a lístky už neboli...
;)
kto nestihne, moze si ich muziku stiahnut z ich domovskej stranky, je tam k dispozicii "na volno" ... je tam vela pesniciek, ulozenych podla albumov - stiahnut sa daju jednoducho, ale pre istotu: najprv kliknut a obrazok albumu, potom pri jednotlivych pesnickach ukazat kurzorom na slovicko ...Скачать...pravym tlacitkom na mysi kliknut a dat volbu "ulozit" :)
http://ensemble-aleksandrova.ru/index.php?sect=multimedia
Jano23
14.12.07,13:32
http://www.youtube.com/watch?v=CV6ETVQgob0&feature=related
Vedia aj koncertovať "modernejšie" veci...
STRELEC
17.12.07,07:01
;)
kto nestihne, moze si ich muziku stiahnut z ich domovskej stranky, je tam k dispozicii "na volno" ... je tam vela pesniciek, ulozenych podla albumov - stiahnut sa daju jednoducho, ale pre istotu: najprv kliknut a obrazok albumu, potom pri jednotlivych pesnickach ukazat kurzorom na slovicko ...Скачать...pravym tlacitkom na mysi kliknut a dat volbu "ulozit" :)
http://ensemble-aleksandrova.ru/index.php?sect=multimedia
Vďaka!!! Rozhodne vyskúšam. Včera sme boli na koncert v mestskej hale (vypredaná) a bolo to skutočne vynikajúce! Zážitok!
Rozmýšľal som , ako sa dostanem k ich CD-čku, či je v predaji.
PS: Nebol Robo Grigorov - to mi dosť chýbalo. A jediný negatívny pocit? V predposlednej skladbe pred záverom a prídavkami - zbytočná videoreklama na ruskú armádu a Putina. To si teda mohli odpustiť a to aj keď sú armádny súbor.

PS 2: Už počúvam! Vďaka ešte raz!
JarkaL
18.12.07,05:41
Rozmýšľal som , ako sa dostanem k ich CD-čku, či je v predaji.

Sú v predaji, videla som 3 CD - z koncertu v Londýne, v Prahe a tretie bolo štúdiové. Kúpila som ten Londýn, bude manželovi pod stromček. Nemám rada sťahovanie CD, taký skvost treba mať v origináli.
tiny77
18.12.07,06:08
boli skvelí!!! ani z cd/dvd by som nemala taky zazitok, ako pocut/vidiet ich nazivo...
ayya
19.12.07,20:06
Nemas za co Peter, rada ...;) je to super, ked si clovek skutocny zazitok moze niecim pripomenut aj neskor...(ci uz nahravkami, alebo fotkami) ... odbornici pisu, ze je to velmi dobra strategia v zivote - vytazit (v dobrom) z pozitivneho zazitku co najviac dalsich prijemnych chvil, ;) tak len pocuvaj vzdy, ked na nich dostanes naladu :)
--------
pre JarkaL a tiny77 ... ale baby, nekazme si radost pred vianocami ;) jasne ze najlepsie je ist na koncert, druhe najlepsie je mat original cd ... ale tretie najlepsie je mat pesnicky z ich stranky, zvlast ked to oni davaju k dispozicii ... v tomto pripade to fakt mohlo byt komprimovane v trosku vyssej kvalite, ale pri takych 192 kbps ... uz aj skolene ucho tazko rozozna (ak vobec), ci je to audionahravka alebo mp3 ... a ja taky macher nie som ... a u alexandrovcov akceptujem aj tych nizsich 96 ... :D
dada41
02.06.09,20:23
Ahojte poraďáci,
teraz som sa vrátila z ich koncertu, boli ÚŽASNí.Kto ich "nemusí" môže ľutovať. Ja som ešte maturovala z rus.jazyka. Pamätám sa, ako nám liezol na nervy, ale dnes som bola rada, že poznám (teraz už apoň trocha) ich jazyk. Bola so mnou moja dcéra, nič nechápala, ale bola užasnutá. Naozaj boli "Kuloví" ako hovorila moja dcéra. Len mi tam chýbala jedna pesnička, ja ju poznám pod názvom "Studentočka". Ak by mi ju mohol niekto poslať bola by som vďačná. Ahojte, idem relaxovať a užívať si psychickú pohodu po krásnom vystúpení Alexandrovcov. Vrelo odporúčam každému.
riga
03.06.09,13:10
Ahojte poraďáci,
teraz som sa vrátila z ich koncertu, boli ÚŽASNí.Kto ich "nemusí" môže ľutovať. Ja som ešte maturovala z rus.jazyka. Pamätám sa, ako nám liezol na nervy, ale dnes som bola rada, že poznám (teraz už apoň trocha) ich jazyk. Bola so mnou moja dcéra, nič nechápala, ale bola užasnutá. Naozaj boli "Kuloví" ako hovorila moja dcéra. Len mi tam chýbala jedna pesnička, ja ju poznám pod názvom "Studentočka". Ak by mi ju mohol niekto poslať bola by som vďačná. Ahojte, idem relaxovať a užívať si psychickú pohodu po krásnom vystúpení Alexandrovcov. Vrelo odporúčam každému.

pozri tu (http://www.porada.sk/449190-post4.html)

v téme Ruské piesne je aspoň text pesničky
invest
04.06.09,06:38
Tiež som bola včera na amfiku v Nitre. Bol to úžasný zážitok. Nevedela som, že majú aj tanečnú skupinu. No niečo úžasné!!!
Gabi03
04.06.09,06:41
Tiež som bola včera na amfiku v Nitre. Bol to úžasný zážitok. Nevedela som, že majú aj tanečnú skupinu. No niečo úžasné!!!

No ja som nebola, ale keď som odchádzala z práce (cca o 6,30), tak už sa ľudia pekne zhromažďovali. Policajti ma otočili, lebo cestu vedľa amfíku uzavreli, na hlavnej ceste sa ľudia špacírovali ako na chodníku.... :D A potom, keď som ešte raz tadiaľ išla (cca o hodinu), tak to už 2km naokolo všade autá aj s inými EČV. :)
AlaNR
04.06.09,07:05
Tiež som bola v Nitre. ľudí neeeenormálne veľa. Ale oplatilo sa.
Moja mamina ich videla snáď po 40 rokoch, babky vyspevovali spolu s nimi, perfektná atmosféra, tiež som si podupkávala a aspoň lalákala.
Super boli aj tí maličkí, hlavne takí dvaja krpci, evidentne najmladší z nich, malilinký štupli v modrých oblečkoch.... :-))
Neľutujem, ak niekedy ešte budú, neváham a idem....
PS: S autom sa mi podarilo zastaviť až povedľa severného obchvatu skoro pod lávkou, čo spája park a Zobor. Uff...
dada41
06.06.09,15:02
rigo, SRDEČNÁ VĎAKA, je to ono
DanielaSL
06.06.09,18:31
Ja som bola včera v Prešove..neskutočný zážitok, tiež mi to pripomenulo mladosť.... Ale jedna vec to kazila....športová hala, kde sa to konalo.
buchač
06.06.09,18:45
kukučka
06.06.09,19:12
v príspevku 17 od Ayyi je link na ich stránku
ALDA
11.06.09,11:23
Zajtra idem do BA na ich vystúpenie, dostala som od synátora k narodeninám lístky.
Teším sa.:)
Olice
11.06.09,11:34
Zajtra idem do BA na ich vystúpenie, dostala som od synátora k narodeninám lístky.
Teším sa.:)
Helenka, želám Ti krásny zážitok z vystúpenia, čo určite bude:).
ALDA
13.06.09,05:01
Bol to skutočne krásny zážitok.
willma
16.10.10,12:49
ja idem dnes, tiež dostala mamina lístky od synátora a budem jej robiť garde :D
willma
16.10.10,19:48
som doma :D, zážitok super, atmosféra ešte lepšia a keď spustili Na kráľovej holi, prípadne Macejka tak publikum bolo vo vytržení ale týkalo sa to vlastne celého programu.