nagasaki
02.05.07,19:03
nevie nahodou niekto o nejakej pracovnej ponuke kde sa vyuziva japoncina?
Lion Topoľčany
03.05.07,05:12
Neviem o žiadnej takejto ponuke, ale ani poznám nikoho, kto rozpráva po japonsky. Nemohli by ste sa s nami podeliť, aké to je študovať japončinu. Je to ťažký jazyk, koľko potrebujete vedieť japons.slov, aby ste plynulo roz-
právali, učili ste sa jazyk v Japonsku, alebo Japonec Vás učil na Slovensku ? Koľko má Japončina písmen ? atď.
fizzy
03.05.07,05:43
Tak toto by aj mna urcite zaujimalo...
nagasaki
03.05.07,06:53
ja som zila jedenast rokov v Japonsku a tak som sa vlastne naucila tento jazyk.zo zaciatku som si myslela ze je to velmi tazky jazyk ale vobec to tak nie je.az na to pisanie kedze ich pismo sa deli na tri abecedy.
fizzy
03.05.07,13:58
Da sa aj na slovensku naucit tento jazyk? Resp su nato skolenia? Pred rokom som sa hral s myslienkou naucit sa resp aspon oboznamit sa so zakladmi.
rada
03.05.07,14:16
Da sa aj na slovensku naucit tento jazyk? Resp su nato skolenia? Pred rokom som sa hral s myslienkou naucit sa resp aspon oboznamit sa so zakladmi.
pozri www.japoncina.szm.sk
nagasaki
04.05.07,10:36
aj ja by som sa chcela zlepsit v pisani japonskych znakov a tak som sa trochu informovala,zda sa ze je moznost ucit sa japoncinu v Statnej jazykovej skole. www.1sjs.sk (http://www.1sjs.sk)