o.peto
02.05.07,20:51
Podpisal som tlacivo preplatku na dni za minuly rok. Preplatok bol okolo 2500 SKK. Preplatok mi bol udajne vo výplate vyplatený, ale na výplatnej paske som o tom nenasiel ziadnu informaciu. Podla mna by sa informacia o preplatku dani na paske mala objavit. Poradte prosim.
evina
02.05.07,18:55
Podpisal som tlacivo preplatku na dni za minuly rok. Preplatok bol okolo 2500 SKK. Preplatok mi bol udajne vo výplate vyplatený, ale na výplatnej paske som o tom nenasiel ziadnu informaciu. Podla mna by sa informacia o preplatku dani na paske mala objavit. Poradte prosim.

Áno mal by byť vidieť aj tento preplatok. Normálny mesačný preddavok a dodanenie...
Manual
02.05.07,18:58
Podpisal som tlacivo preplatku na dni za minuly rok. Preplatok bol okolo 2500 SKK. Preplatok mi bol udajne vo výplate vyplatený, ale na výplatnej paske som o tom nenasiel ziadnu informaciu. Podla mna by sa informacia o preplatku dani na paske mala objavit. Poradte prosim.
Niektoré SW robia výplatné pásky aj "nezrozumiteľne". Choď do účtárne a pýtaj si vysvetlenie, kde to na páske je.
Pekný večer...:)
Monikov
02.05.07,19:00
Ešte dodávam, že zamestnávateľ bol povinný Vám vydať aj kópiu ročného zúčtovania preddavkov na daň.
Zizina
18.06.07,09:45
áno, preplatok sa uvádza vo výplatnej páske