Manual
04.05.07,14:48
Má niekto praktické skúsenosti alebo robí v tej oblasti a vie poradiť aká značka DVD rekordéra je najlepšia ? V rádii dávali cca pred pol rokom v relácii spotrebiteľský test výrobkov. Boli tam porovnávané DVD v približne rovnakej cene a porovnávali ich technické parametre.
A mylím že panasonic im vyšiel ako najlepší.
judita1971
04.05.07,15:02
Ja sa v tom nevyznám, ale v minulosti som videla test magazín. Skús ho pozrieť - možno ti pomôže.

http://stv.livetv.sk/tvarchive//video/vitems.html?period=2006-10-28..2006-11-06&prog=TESTMAG
Manual
04.05.07,15:32
Ja sa v tom nevyznám, ale v minulosti som videle test magazín. Skús ho pozrieť - možno ti pomôže.

http://stv.livetv.sk/tvarchive//video/vitems.html?period=2006-10-28..2006-11-06&prog=TESTMAG
Juditka ďakujem tak asi toto som pozeral:)
mgm
04.05.07,15:39
Keď sme rozmýšľali nad DVD rekordérom, kamarát, ktorý pracuje v tejto oblasti, nám doporučil Panasonic
ajobs
05.05.07,11:09
Súhlasím, idem zanedlho kupovať tiež DVD rekordér s HDD, momentálne sa mi javí ako najlepší Panasonic EH57EP-S, ktorý má aj HDMI vstup (ocenia majitelia LCD a plazmových TV-ale bude mať význam až po nábehu digitálneho vysielania). Tento rekordér je možné kúpiť v netovom obchode hej.sk za 13.646 Sk (inde je za 15.990 Sk).
LubosP
05.05.07,18:48
pozrite sa tiez na produkty firmy Manta, maju velmi dobre hodnotenia a su uz aj na slovensku
www.manta.sk
DanielaSL
05.05.07,19:00
Chcela som kúpiť kamarátke videokazetu akú mám doma aj ja a predavač ma zarazil odpoveďou, že dnes už všetko ide na DVD , že videopásky sú už minulosťou. Tak sme začali rozmýšľať doma o tom, že by sme sa teda zmodernizovali .Priznám sa , že toto nie je zrovna moja parketa a tak sa chcem opýtať. Doma video najviac využívame na to, že si nahráme z televízora niečo, čo zrovna nemôžeme pozerať. Dá sa to robiť aj na DVD rekordéri ?
ajobs
05.05.07,20:29
Chcela som kúpiť kamarátke videokazetu akú mám doma aj ja a predavač ma zarazil odpoveďou, že dnes už všetko ide na DVD , že videopásky sú už minulosťou. Tak sme začali rozmýšľať doma o tom, že by sme sa teda zmodernizovali .Priznám sa , že toto nie je zrovna moja parketa a tak sa chcem opýtať. Doma video najviac využívame na to, že si nahráme z televízora niečo, čo zrovna nemôžeme pozerať. Dá sa to robiť aj na DVD rekordéri ?


Áno, Danka, dá sa to robiť, a ak máš DVD rekordér s harddiskom (HDD), nemusíš nahrávať na DVD, ale rovno na tento harddisk a po pozretí to môžeš zmazať.
DanielaSL
06.05.07,05:36
Ďakujem Tono, takže sa môžem zmodernizovať.....;) :) Mohla by som sa teda zamerať na taký - aký spomínaš vo svojom vyššie uvedenom príspevku?
LubosP
06.05.07,15:47
Áno, Danka, dá sa to robiť, a ak máš DVD rekordér s harddiskom (HDD), nemusíš nahrávať na DVD, ale rovno na tento harddisk a po pozretí to môžeš zmazať.

a nielen to, DVD rekorder s harddiskom sa da vyuzit na ovela zaujimavejsie veci,
napr. pozeras film priamo v telke a zrazu ti pride navsteva alebo si potrebujes odskocit, tak spustis nahravanie, o 20 min sa napr. vratis a pustis si ten film dalej - cize pozeras ho uz z hardisku od toho momentu kde si prestala a on sa sucasne z telky nahrava dalej cize ti ho vlastne pozeras priamo s tym casovym posunom co si nebola pri telke - uplne super
Chobot
07.05.07,06:14
a nielen to, DVD rekorder s harddiskom sa da vyuzit na ovela zaujimavejsie veci,
napr. pozeras film priamo v telke a zrazu ti pride navsteva alebo si potrebujes odskocit, tak spustis nahravanie, o 20 min sa napr. vratis a pustis si ten film dalej - cize pozeras ho uz z hardisku od toho momentu kde si prestala a on sa sucasne z telky nahrava dalej cize ti ho vlastne pozeras priamo s tym casovym posunom co si nebola pri telke - uplne super

Daniela, presne tak ako všetci popísali. Má to len jednu nevýhodu - cenovú.

VCR zoženieš aj pod 4 tisícky, ale DVD rekordér s HDD ťa vyjde zhruba raz toľko a viac (záleží od značky). Ale za tie peniaze to stojí, ak sa rozhoduješ medzi týmito dvomi zariadeniami.
MajaV
07.05.07,09:47
Súhlasím, idem zanedlho kupovať tiež DVD rekordér s HDD, momentálne sa mi javí ako najlepší Panasonic EH57EP-S, ktorý má aj HDMI vstup (ocenia majitelia LCD a plazmových TV-ale bude mať význam až po nábehu digitálneho vysielania). Tento rekordér je možné kúpiť v netovom obchode hej.sk za 13.646 Sk (inde je za 15.990 Sk).

Na hej.sk je od 07.05. do 20.05.07 akcia - doprava zdarma. Platí na celý sortiment.
DanielaSL
07.05.07,15:04
Ďakujem za vaše rady, už som teda rozhodnutá....ja radšej si priplatím, ale nech mám výrobok, ktorý za niečo stojí a hlavne ho využijem. Nakoľko my doma video najviac využívame na nahratie vecí z televízora , ktoré sme nemohli pozerať. Lenže teraz rozmýšľam, čo potom s kazetami, ktoré máme doma? Nemáme ich veľa, akurát deti zo stužkových, nejaké z dovoleniek...dá sa ich potom nejako prehrať na DVD alebo musím kvôli nim držať aj video?
lenkak
07.05.07,17:50
Danka dá sa video nahrať do PC a potom na dvd. Stačí výkonný PC a soft.
Manual
07.05.07,18:05
Tak už ho mám doma /panasonic/ ešte trošku treba "pomaturovať" pri nastavení.
DanielaSL
08.05.07,16:05
Janko tak sa teším s tebou...potom keď kúpim ja, naučíš to aj mňa....:) ;)
Chobot
09.05.07,06:02
Tak už ho mám doma /panasonic/ ešte trošku treba "pomaturovať" pri nastavení.

Ktorý typ si kúpil? Ja si brúsim zuby na Panasonic DMR-EH57EP.
Manual
09.05.07,12:05
Ktorý typ si kúpil? Ja si brúsim zuby na Panasonic DMR-EH57EP.
DMR-EH55 ten jednoduchší, funguje parádne, ešte čo-to poštudovať a nastaviť, ale aj tak "normálny" človek všetky funkcie nevyužije.
LubosP
10.05.07,09:02
Danka dá sa video nahrať do PC a potom na dvd. Stačí výkonný PC a soft.

ide to bez problemov aj priamo, pripojis video k DVD pustis video a na DVD nahravanie
sunborn
10.05.07,09:38
ako je to u DVD rekorderov s nastavenim nahravania programu? Da sa tam nastavit aby v tom co ti nahra na HDD resp. priamo na DVD neboli reklamy? Ti co uz su vlastnikmi takychto zariadeni aka je kvalita nahravky?
Chobot
10.05.07,12:45
ako je to u DVD rekorderov s nastavenim nahravania programu? Da sa tam nastavit aby v tom co ti nahra na HDD resp. priamo na DVD neboli reklamy? Ti co uz su vlastnikmi takychto zariadeni aka je kvalita nahravky?

Myslím, že toto Ti zatiaľ DVD rekordér nespraví (aspoň nie tie u nás dostupné, teda neviem o tom). To by si si musel potom sám upraviť ten videozáznam - vystrihať reklamy, aby Ti zostal len samotný film.
tiny77
11.05.07,07:44
mimotemy

prosim zdatnejsiu osobu ako som ja a moji synovia, aby mi poradili, co mam robit, ked mi dvd (ph..) nechce prehravat originalne dvd iba piratov.

mame ho cca 2 roky a kym sa nas dedko nesiel divat na dvd, tak nam fungovalo vsetko ok. :eek:
:)

za akukolvek dobru radu dakujem. ;)

(kde sa meni/nastavuje region a pod. resp. co mam este urobit, lebo mne sa zda, ze som vycerpala vsetky mozne i nemozne moznosti.) :rolleyes: :cool: :D
Chobot
11.05.07,08:11
mimotemy

prosim zdatnejsiu osobu ako som ja a moji synovia, aby mi poradili, co mam robit, ked mi dvd (ph..) nechce prehravat originalne dvd iba piratov.

mame ho cca 2 roky a kym sa nas dedko nesiel divat na dvd, tak nam fungovalo vsetko ok. :eek:
:)

za akukolvek dobru radu dakujem. ;)

(kde sa meni/nastavuje region a pod. resp. co mam este urobit, lebo mne sa zda, ze som vycerpala vsetky mozne i nemozne moznosti.) :rolleyes: :cool: :D

Je to veľmi divné, že nechce brať origilány.

Vidím to skôr na návštevu servisu. Región myslím, že na DVD zmeniť nemôžeš, to je dané výrobcom. Pre Európu platí región 2, preto na ňom môžeš prehrávať len DVD s označením regiónu 2 alebo ALL (pozri si to v manuáli).

A to robí od novoty alebo len od určitého času? A sú tie DVD z regiónu 2?

Ak to robí len od určitého času (sponínaš dedka), možno niečo prestavil. Potom treba skúsiť nastaviť továrensky prednastavené parametre a uvidíš, či to pôjde. Ako sa to nastavuje, záleží od modelu, ale návod nájdete v manuáli.
tiny77
11.05.07,08:37
2 roky to prehravalo v skvelej kvalite, v pohode automaticky vsetko, dedko sa pred tyzdnom dival na dvd (ja ani deti sme neboli doma) a vysvetlil mi to tak: "dal som dnuka dvd a neslo. ta som daco pociskal a uz islo". :)

doteraz kazde dvd prehravalo, aj mp3, aj napalene, aj vsetko mozne, dokonca aj take, ktore neslo prehrat v CDprehravaci.:o

manual mam prestudovany od A-Z a od Z-A.
btw. spominaju sa tam aj take rady pre blondynky: skontrolujte siet, kable, vycistite dvd... :cool:
garantujem, ze v tom to nie je. nase stare dvd funguju bezchybne.
neberie len tie z pozicovne, - a doteraz ich bralo. (v pc sa prehrat daju, takze ani nosice nie su chybne.) :confused:

zhrnutie: ked vlozim dvd do prehravaca, vzdy sa zaplo automaticky.
teraz ho musim 20 min prehovarat, a stlacam menu, root, title (konecne si tam horkotazko vyberiem stopu, pustim play, alebo ok - ale tam to zastavi a ani za svet nechce spolupracovat dalej)

na displeji pise no title, alebo no disc, alebo unknow disc.:confused:
Chobot
11.05.07,08:52
2 roky to prehravalo v skvelej kvalite, v pohode automaticky vsetko, dedko sa pred tyzdnom dival na dvd (ja ani deti sme neboli doma) a vysvetlil mi to tak: "dal som dnuka dvd a neslo. ta som daco pociskal a uz islo". :)

doteraz kazde dvd prehravalo, aj mp3, aj napalene, aj vsetko mozne, dokonca aj take, ktore neslo prehrat v CDprehravaci.:o

manual mam prestudovany od A-Z a od Z-A.
btw. spominaju sa tam aj take rady pre blondynky: skontrolujte siet, kable, vycistite dvd... :cool:
garantujem, ze v tom to nie je. nase stare dvd funguju bezchybne.
neberie len tie z pozicovne, - a doteraz ich bralo. (v pc sa prehrat daju, takze ani nosice nie su chybne.) :confused:

zhrnutie: ked vlozim dvd do prehravaca, vzdy sa zaplo automaticky.
teraz ho musim 20 min prehovarat, a stlacam menu, root, title (konecne si tam horkotazko vyberiem stopu, pustim play, alebo ok - ale tam to zastavi a ani za svet nechce spolupracovat dalej)

na displeji pise no title, alebo no disc, alebo unknow disc.:confused:

A skúšala si resetnúť nastavenia, t.j. natiahnuť hodnoty nastavené výrobcom?

Napíš presne aký typ to je.
tiny77
11.05.07,09:01
A skúšala si resetnúť nastavenia, t.j. natiahnuť hodnoty nastavené výrobcom?

Napíš presne aký typ to je.

mas to v SS.
retriever007
20.05.07,03:39
1. cely TE?T magazin je pochybny podnik, ked zacinali "preberali" testy z nemeckych casakov a za autorske clanky sa platit honorare neobtazovali, a ze by mali dnes financie na kvalitnych odbornikov a testy tiez pochybujem
Doveryhodnejsie su testy v odbornych casopisoch aj ked aj tam sa vselico posuskava
ale v podstate pri tomto druhu tovaru ak je zaruka 5 rokov - inu nekupujte - niet co riesit. Samozrejme si to dajte v predajni predviest, najma ako to prehrava napalene media, ci sa na tom da aj strihat vlastny material, a ci to ma digitalny aj analogovy vstup pre kameru, resp. ci sa to da externe pripojit k pocitacu
2. Panasonic bude drahsi ako Orava, v podstate zavisi na pouzitych komponentoch
3. Je tu aj moznost tzv. barebone pocitacov - to je v podstate dizajnovaná krabica, vyzeraju aj ako multimedialne centra, alebo ako domace kino skor ako pocitac, su osadene zakladnou doskou, treba prikupit procesor, pamat, hardisk, ale ovladat sa to potom da aj z dialkoveho ovladania a kazdy ma doma taky rekorder, aky si postavi. Mozno by to bolo lacnejsie ako znackovy rekorder.
4. su akcie, videl som DVD rekorder aj za 7500,- Sk
aladin
20.05.07,06:20
Je to veľmi divné, že nechce brať origilány.

Vidím to skôr na návštevu servisu. Región myslím, že na DVD zmeniť nemôžeš, to je dané výrobcom. Pre Európu platí región 2, preto na ňom môžeš prehrávať len DVD s označením regiónu 2 alebo ALL (pozri si to v manuáli).

A to robí od novoty alebo len od určitého času? A sú tie DVD z regiónu 2?

Ak to robí len od určitého času (sponínaš dedka), možno niečo prestavil. Potom treba skúsiť nastaviť továrensky prednastavené parametre a uvidíš, či to pôjde. Ako sa to nastavuje, záleží od modelu, ale návod nájdete v manuáli. tusim region sa da nastavit cca 2-3 x moze to by aj v tom
Chobot
21.05.07,06:35
tusim region sa da nastavit cca 2-3 x moze to by aj v tom

Už sa to vyriešilo tým, že sa nastavili defaultné hodnoty výrobcu.

Nastavenie regiónu nie je štandardné, bežne to nebýva, ale nevylučujem, že by to niektoré modely mohli mať. Konkrétne u tohto to nastaviť nešlo.
detonto
22.05.07,09:35
Má niekto praktické skúsenosti alebo robí v tej oblasti a vie poradiť aká značka DVD rekordéra je najlepšia ? V rádii dávali cca pred pol rokom v relácii spotrebiteľský test výrobkov. Boli tam porovnávané DVD v približne rovnakej cene a porovnávali ich technické parametre.
A mylím že panasonic im vyšiel ako najlepší.

Nechcem mudrovat ale dnešný trend je všetko v jednom. Takisto ako mobily niesú iba mobily tak je to aj pri dvd, preto odporúčam stavit na multimediálne centrum v podobe počítača na ktorom sa dá aj viac ako len pozerat film. samozrejme treba ho prepojit s tv a máme vystarané, a podstatné je aj to že počítač podporuje formáty videa a zvuku podla toho aké si postahujete kodeky, čo dvd prehrávače s tažkostami možu konkurovat vo flexibilite počítačom. a takisto nieje problém dokúpit čo treba(hardware, software). Ale pozor zostava kvalitného počítača na tieto účeli musí splnat požiadavky DRM (os Vista) ochrany ak s nim nexcete mat neskor problemy. Dnes to vijde cca na 20000 sk ale mate istotu dlhodobej investicie.
detonto
22.05.07,09:38
2 roky to prehravalo v skvelej kvalite, v pohode automaticky vsetko, dedko sa pred tyzdnom dival na dvd (ja ani deti sme neboli doma) a vysvetlil mi to tak: "dal som dnuka dvd a neslo. ta som daco pociskal a uz islo". :)

doteraz kazde dvd prehravalo, aj mp3, aj napalene, aj vsetko mozne, dokonca aj take, ktore neslo prehrat v CDprehravaci.:o

manual mam prestudovany od A-Z a od Z-A.
btw. spominaju sa tam aj take rady pre blondynky: skontrolujte siet, kable, vycistite dvd... :cool:
garantujem, ze v tom to nie je. nase stare dvd funguju bezchybne.
neberie len tie z pozicovne, - a doteraz ich bralo. (v pc sa prehrat daju, takze ani nosice nie su chybne.) :confused:

zhrnutie: ked vlozim dvd do prehravaca, vzdy sa zaplo automaticky.
teraz ho musim 20 min prehovarat, a stlacam menu, root, title (konecne si tam horkotazko vyberiem stopu, pustim play, alebo ok - ale tam to zastavi a ani za svet nechce spolupracovat dalej)

na displeji pise no title, alebo no disc, alebo unknow disc.:confused:

sak o tom vravim problemy problemy a problemy, pri pc to odpadá a možem všetko čo xcem.
Chobot
23.05.07,06:18
sak o tom vravim problemy problemy a problemy, pri pc to odpadá a možem všetko čo xcem.

Mnohé problémy DVD sa dajú poľahky vyriešiť, tak ako aj tento problém sme vyriešili za chvíľu.

Pre multimediálne centrum tvorené počítačom potrebuje užívateľ viacej vedomostí z oblasti IT, aby to celé vedel nainštalovať a ovládať. Takže PC nie je univerzálne riešenie pre všetkých. Menej znalí užívatelia radšej siahnu po jednoúčelovom zariadení - DVD (rekordér).
DanielaSL
08.06.07,08:37
Tak DVD som si objednala z www.hej.sk (http://www.hej.sk) taký ako Janko - Manual a oni mi ho poslali s poľským návodom. :eek: Síce kúsok od Poľska žijem, ale z návodu nič preložiť neviem a na telefón hej.sk sa neviem dovolať. Tak začínam o serióznosti tejto firmy pochybovať.....
Chobot
08.06.07,08:52
Tak DVD som si objednala z www.hej.sk (http://www.hej.sk) taký ako Janko - Manual a oni mi ho poslali s poľským návodom. :eek: Síce kúsok od Poľska žijem, ale z návodu nič preložiť neviem a na telefón hej.sk sa neviem dovolať. Tak začínam o serióznosti tejto firmy pochybovať.....

Mnohé z návodov (aj lokalizované, t.j. v SK) sa dajú stiahnuť aj z internetu zo stránky výrobcu alebo importéra. Pozri sa tam.
DanielaSL
08.06.07,09:27
Odpísali mi teraz na mail, že mi to pošlú v češtine poštou.... ale aj Janko mi sľúbil, že mi požiačia svoj , aby som si prefotila.
finessa
11.08.07,06:37
2 roky to prehravalo v skvelej kvalite, v pohode automaticky vsetko
zhrnutie: ked vlozim dvd do prehravaca, vzdy sa zaplo automaticky.
teraz ho musim 20 min prehovarat, a stlacam menu, root, title (konecne si tam horkotazko vyberiem stopu, pustim play, alebo ok - ale tam to zastavi a ani za svet nechce spolupracovat dalej)

na displeji pise no title, alebo no disc, alebo unknow disc.:confused:


-vyriesila si aj to ''prehovaranie''? Moj DVD prehravac Orava sa sprava rovnako-teda az na to, ze on ked si rozmysli, obcas prehrava....

Premyslala som nad kupou noveho DVD rekordera, no zaujala ma PC informacia (starucky PC prestava pamatovo vyhovovat, DVD prehravac sa s nami bavi ked sa mu zachce...) a tak by bolo aj cenovo najrozumnejsie spojit 2v1. Viete mi dat nejake tipy? Zatial by som si to len nastudovala, nasetrila (rada by som vedela do coho pojdem). ;)
ajobs
12.08.07,09:54
-vyriesila si aj to ''prehovaranie''? Moj DVD prehravac Orava sa sprava rovnako-teda az na to, ze on ked si rozmysli, obcas prehrava....

Premyslala som nad kupou noveho DVD rekordera, no zaujala ma PC informacia (starucky PC prestava pamatovo vyhovovat, DVD prehravac sa s nami bavi ked sa mu zachce...) a tak by bolo aj cenovo najrozumnejsie spojit 2v1. Viete mi dat nejake tipy? Zatial by som si to len nastudovala, nasetrila (rada by som vedela do coho pojdem). ;)

Ja som kúpil v júli 2007 PANASONIC DMR-EX77EP-S, som s ním veľmi spokojný a medzitým už aj cena klesla - teraz stojí v internetovom obchode Hej.sk 13.599 Sk. Je možná kúpa na splátky.
peter hrvola
14.11.07,15:55
Neviete mi poradiť rad by som vedel či dvd rekordéri philips dvdr 3595H je možnosť nahrávať cez SATELIT a sledovať aj iný program
magdalenaa
26.12.09,20:56
Viete nám niekto poradiť? Na Vianoce sme si kúpili DVD rekordér Panasonic DMR - EH49, boli sme celkom spokojní, len nastal problém, keď sme chceli pozrieť svadbu jednej známej, ktorú som stiahla z PC na USB klúč a to nám nejde niejak načítat v DVD. Prosím, ak to niekto ovládate a viete nám poradit budeme Vám vdační, lebo teraz nevieme, či sme na Ježiška vybrali dobrý darček, alebo len v tom je nejaký ten fígel, na ktorý sa nám nedarí príst. Vyzerá to po otvorení, akokeby tam nič nebolo, ale v stromovej štruktúre sú zobrazené jednotlivé časti, len sa nedajú spustit /v okienku P/je nula/. Keď dám USB klúč do PC, tak to ide.
Ďakujem za radu.
Ja už neviem
Chobot
26.12.09,23:30
Viete nám niekto poradiť? Na Vianoce sme si kúpili DVD rekordér Panasonic DMR - EH49, boli sme celkom spokojní, len nastal problém, keď sme chceli pozrieť svadbu jednej známej, ktorú som stiahla z PC na USB klúč a to nám nejde niejak načítat v DVD. Prosím, ak to niekto ovládate a viete nám poradit budeme Vám vdační, lebo teraz nevieme, či sme na Ježiška vybrali dobrý darček, alebo len v tom je nejaký ten fígel, na ktorý sa nám nedarí príst. Vyzerá to po otvorení, akokeby tam nič nebolo, ale v stromovej štruktúre sú zobrazené jednotlivé časti, len sa nedajú spustit /v okienku P/je nula/. Keď dám USB klúč do PC, tak to ide.
Ďakujem za radu.
Ja už neviem

Pravdepodobne ten DVD rekordér nepodporuje taký formát, v ktorom je uložené to video na USB kľúči. Na PC to ide preto, lebo väčšina PC videoprehrávačov podporuje rôzne formáty videa.

Pozri si v návode, aké formáty DVD podporuje a prípadne bude treba do takého prekonvertovať tú nahrávku.

Ako som pozeral, ten DVD rekordér podporuje prehrávanie DivX. Ak je ten videosúbor napr. vo formáte .mov, tak to neprehraje (ale názov to v menu zobrazí). Akú koncovku má ten videosúbor?
misoft
26.12.09,23:55
Pokiaľ stiahla z PC - ako tvrdí - nahratú svadbu - tak v PC musel byť zaručene výsledný produkt videokamery - súbor *.mov. Zatiaľ som sa nestretol, aby niektorý DVD recorder/player podporoval video súbory s koncovkou *.mov. Asi magdalenaa bude nútená tento súbor prekonvertovať do podporovaného formátu.
magdalenaa
27.12.09,20:26
Ďakujem za vaše reakcie, ale ako by som to mala prekonvertovat do správneho formatu, som totiž laik v týchto veciach.
A som trošku sklamaná, že sme dali da sa povedat dost vela penazi za ten DVD rekorder a teraz sme nútení DVDčko pozerat aj tak na PC.
Ďakujem za to ak mi niekto napíše presný návod ako to urobit, aby to išlo.
misoft
28.12.09,16:49
Na konverziu súborov *.mov do *.avi je
MOV to AVI Converter
http://www.convertmovtoavi.com/
http://www.winavi.com/mov-converter.htm
http://www.softmania.sk/A-Mov-To-Avi-Wmv-Dvd-Mpeg-Converter-3.7%20.html

Ten posledný odkaz > konvertuje to do viacerých video formátov