sway
31.01.05,12:25
:D :D :D :D :D :D

Bolo tu kopu debát o SW - AK NIEKTO HLADATE A CHCETE VYSKUŠAŤ , kliknite si na www.kros.sk, robia predvadzačku zdarma !!!! A ponukaju fajn zľavy. :D

TOTO NIE JE REKLAMA - LEN RADA PRE TYCH ČO SA TRAPIA !!!!
M0NIKA
31.01.05,16:34
A ešte jedna zaujímavosť: od 07. do 27.02.2005 dávajú na svoje produkty 33% zľavu :D !
UCET
01.02.05,10:06
A ešte jedna zaujímavosť: od 07. do 27.02.2005 dávajú na svoje produkty 33% zľavu :D !
tak nie je o com treba kupit ak nemate vrele odporucam
Jozef Mihál
01.02.05,10:19
Nie je čo riešiť, Kros je lacný, vraj aj dobrý, a ako vidno, robí si (nemyslím tým tu na Porade) aj agresívnu reklamu.

Ešte keby sa tak niekto z nich tu na Porade oficiálne zviditeľnil a začal tu trošku pomáhať a radiť...to by ešte len bola reklama pre ich softvér.
M0NIKA
01.02.05,10:24
Nie je čo riešiť, Kros je lacný, vraj aj dobrý, a ako vidno, robí si (nemyslím tým tu na Porade) aj agresívnu reklamu.

Ešte keby sa tak niekto z nich tu na Porade oficiálne zviditeľnil a začal tu trošku pomáhať a radiť...to by ešte len bola reklama pre ich softvér.
Pán Mihál, mysleli ste to ironicky alebo vážne? ;)
Jozef Mihál
01.02.05,10:31
Vážne .
vladan
01.02.05,10:33
Jožko, silno sa mi zdá, že oni na to fakt čas nemajú ... ale môžem sa aj mýliť :D
M0NIKA
01.02.05,11:06
Vážne .
Môžem im dať návrh - veď pre nich to je lacná reklama, len som mala pocit, že to tu nepreferujeme....
Lucy
01.02.05,15:29
Ja osobne robím v Alfe, Olympe aj Omege. Ak mám problém, tak im zavolám na hot-line a pomôžu. A inak som tu jednu pani z Olympu - poradca na hotline zahliadla, odpovedala na otázky. Ale meno neprezradím :-))
UCET
01.02.05,16:56
Nie je čo riešiť, Kros je lacný, vraj aj dobrý, a ako vidno, robí si (nemyslím tým tu na Porade) aj agresívnu reklamu.

Ešte keby sa tak niekto z nich tu na Porade oficiálne zviditeľnil a začal tu trošku pomáhať a radiť...to by ešte len bola reklama pre ich softvér.
ja si myslim ze sa tu uz sem tam pohybuju mozno ho casom odhalim :D
Oldi
10.02.05,16:14
ja si myslim ze sa tu uz sem tam pohybuju mozno ho casom odhalim :D
Vážne ? :D
sway
10.02.05,16:23
;) Ja som veľmi spokojná so SW od Krosu a myslím si, že táto PORADA je na to aby sme si pomohli - prečo by som neodporučila niečo čo je dobré a neuľahčila aj tak krušný účtovnícky život? - vôbec ma nezauíma tá druhá strana - reklama... a čo ja viem čo..., lebo ak tu niekto hľadá podporu, tak chcem len poradiť - tak prečo zavrhovať niečo, čo mi vyhovuje? - ja len doporučujem! - :confused: už sa sem vkráda podnikateľský závistlivý škriatok???
UCET
11.02.05,06:21
;) Ja som veľmi spokojná so SW od Krosu a myslím si, že táto PORADA je na to aby sme si pomohli - prečo by som neodporučila niečo čo je dobré a neuľahčila aj tak krušný účtovnícky život? - vôbec ma nezauíma tá druhá strana - reklama... a čo ja viem čo..., lebo ak tu niekto hľadá podporu, tak chcem len poradiť - tak prečo zavrhovať niečo, čo mi vyhovuje? - ja len doporučujem! - :confused: už sa sem vkráda podnikateľský závistlivý škriatok???
plne s tebou suhlasim porada je hlavne na to aby sme si navzajom pomohli. A podnikatelskeho skriatka zadupeme:mad:
jess
11.02.05,06:28
účet, nechaj škriatka achoď na moje kurzové rozdiely:D
Jozef Mihál
11.02.05,06:50
Pre sway pripomínam to podstatné z môjho vyššie uvedeného príspevku:


Ešte keby sa tak niekto z nich tu na Porade oficiálne zviditeľnil a začal tu trošku pomáhať a radiť...to by ešte len bola reklama pre ich softvér.
Danuska
11.02.05,11:29
Ja pracujem v OMEGE a OLYMPE, ake nie som Krosák, rada pomôžem