aadik
07.05.07,09:48
Ahojte, vedel by mi niekto z Vás poradiť? Niekedy mi z ničoho nič pípne notebook.Je jedno, čo na ňom robím, alebo kde som.A je jedno, či som napojený z batérie, alebo zo siete.Bol aj v oprave, a tam mi "radšej" povedali, že im pri skúšaní vôbec nepípol.Takže teraz vôbec neviem, prečo to robí. ďakujem.
atka4
07.05.07,07:50
Robí to aj mne, zatiaľ som sa tomu nijako zvlášť nevenovala, ale dám pozor na túto tému. Svoj mám od roku 2002 (ACER TravelMate 273LC).
aadik
07.05.07,08:21
No, ak to niekomu pomôže, tak ja mám ASUS A6K.
Charon
08.05.07,15:25
Ja mám Toshibu a každé pípnutie hlási aj bubinkou pri hodinách. Skúste v dodoaných programoch k notebooku nájsť niečo podobné ako diagnostika... Väčšinou to býva...
retriever007
20.05.07,03:46
Treba sa pozriet ake programy su spustene rezidentne - odhadoval by som to na nejaky energeticky management, takze pozrite do nastaveni - ovladacie panely - sprava napajania, alebo pozrite co Vam tam nalezie pri starte - cez spustit - napiste: msconfig.exe, posledna zalozka po spusteni. Len si nevypnite panel jazykov atd, ale keby aj, znovu to mozete zapnut, len si treba zapisat, co ste vypinali. (takto mozete vypnut napriklad antivirak ak ho nechcete rezidentne, a ine programy, ktore vacsinou len sspomaluju pocitac).