Aljoska
07.05.07,10:52
Dobrý deň, :confused:
už ste mi viackrát pomohli a keďže sa nemám s kým poradiť v daných veciach prosím Vás o rady:
1. zamestnankyňa má uzavretý PP do 31.05.2007, môže jej zamestnávateľ dohodou o zmene prac. podmienok úplne zmeniť pracovné miesto resp. náplň práce mesiac pred skončením PP?
2. musí zamestnávateľ pracovníka písomne upozorniť, že ak má dojednanú PP na dobu určitú k istému termínu, že mu v ten a ten deň končí PP?
3. čo všetko musí zamestnávateľ žiadať od zamestnanca, ktorý nastupuje do práce po RD?aké doklady?
Verím, že sa mi niekto ozve a pomôže mi tým vyjasniť si tieto veci.
Ďakujem a želám pekný deň.
Orsz
07.05.07,09:01
Dobrý deň, :confused:
už ste mi viackrát pomohli a keďže sa nemám s kým poradiť v daných veciach prosím Vás o rady:
1. zamestnankyňa má uzavretý PP do 31.05.2007, môže jej zamestnávateľ dohodou o zmene prac. podmienok úplne zmeniť pracovné miesto resp. náplň práce mesiac pred skončením PP? mali by sa na tom dohodnúť obaja, aj v zmluve by malo byť zakotvené, že zmeny možno dohodnúť len písomne so súhlasom oboch strán
2. musí zamestnávateľ pracovníka písomne upozorniť, že ak má dojednanú PP na dobu určitú k istému termínu, že mu v ten a ten deň končí PP? netreba
3. čo všetko musí zamestnávateľ žiadať od zamestnanca, ktorý nastupuje do práce po RD?aké doklady? doklad od UPSVaR o ukončení RD, zamestnávateľ posiela na SP aj registračný list o ukončení RD
Verím, že sa mi niekto ozve a pomôže mi tým vyjasniť si tieto veci.
Ďakujem a želám pekný deň.

Odpovede vyznačené červenou.
Aljoska
07.05.07,11:13
Ďakujem Ti krásne za odpoveď.