jana007
07.05.07,12:01
Potrebola by som poradiť ako postupovať pri prechode z učtovného softvéru MRP - JÚ z verzia DOS na verziu WINDOWS ? Z MRP mi neposlali žiaden návod. Ďakujem za rady z praxe.
Zoltán Kovács
07.05.07,10:04
Potrebola by som poradiť ako postupovať pri prechode z učtovného softvéru MRP - JÚ z verzia DOS na verziu WINDOWS ? Z MRP mi neposlali žiaden návod. Ďakujem za rady z praxe.


Z menu si vyber Údržba dát ->údžba dát -> prevod dát -> Z DOS verzie 2.74...5.x

Musíš nájsť adresár kde máš uložené dáta z Dos verzie. Program ti to potom pekne prevedie do Win verzie.

Pripájam aj link, kde to je presne napísané:
http://www.porada.sk/t19566-prechod-na-novy-rok-v-mrp-dos.html
lenkak
07.05.07,16:38
ale najprv si nezabudni nainštalovať win verziu - základ systému až potom účtovníctvo. Potom ako píše smith.
ondrejvla
07.05.07,17:24
A aj mzdy si takto prekonvertujem? Objednala som si mzdy pod WIN, doteraz boli spracovné v DOS. Nepotrebujem na to nejaký soft, aby sa mi žiadne dáta nestratili? A ešte niečo, sú oveľa ťažšie, resp. práca pod WIN ako v DOS ?
lenkak
07.05.07,17:30
Vlasta podobným spôsobom,
a spoločne to spravíme, už sme o tom hovorili.
jana007
16.05.07,06:55
Skúšala som inštalovať MRP pod WINDOWS. Postupovala som presne podľa návodu a vašich rád. Prenieslo mi to všetko okrem vydaných a prijatých faktúr. Čo mám teraz robiť ?
ALDA
16.05.07,07:38
Skúšala som inštalovať MRP pod WINDOWS. Postupovala som presne podľa návodu a vašich rád. Prenieslo mi to všetko okrem vydaných a prijatých faktúr. Čo mám teraz robiť ?

Žiadnu, alebo iba niektoré?
jana007
16.05.07,07:55
Všetky prijaté a vydané faktúry sa mi nepreniesli. Pritom ostatné záväzky a pohľadávky áno.
lenkak
16.05.07,17:19
Nemala si náhodou faktúry ukladané pod iným adresárom, ako si zadala pri prechode dát z dos verzie?