jaja37
08.05.07,18:00
Prosím veľmi pekne o radu: Doteraz som účtovala PU v MRP v Dos, v tomto roku začítam cez Win. Ja neviem, čo robím zle, ale v Dos-e som bola zvyknutá robiť úhrady faktúr priamo v účtovnom denníku tým že som vošla do knihy faktúr a zdá sa mi,že teraz sa to nedá. Išlo mi to len cez knihu faktúr, že sa úhrada zaúčtovala priamo do denníka, ale opačný spôsob nie. Predtým sa mi to zdalo jednoduchšie, účtovala som bankový výpis, mohla som si priamo kontrolovať stav v banke, teraz sa mi zdá, že musím preskakovať z denníka do knihy faktúr. Alebo je tiež nejaká klávesová skratka, ktorá ma priamo z denníka dostane do knihy faktúr, tak ako to bolo v Dos-e??
lenkak
08.05.07,16:49
V denníku klikni na ikonu Funkcie a tam nájdi faktúry, FV, FP..
malalulu
18.05.07,08:17
Neviete, či MRP nerobí soft aj pre rozpočtové organizácie?
Zoltán Kovács
18.05.07,08:19
Tiež sa mi zdá, že to zaúčtovanie faktúr a ich úhrada je veľmi komplikovaná, a nielen to, ale komplet celý program). Obdivujem ľudí, ktorí v ňom robia.Preto sa mi nechce do WINIBEU ani ísť. Rozmýšľam o zmene soft.

Tu hovoríme o MRP. Cez funkciu v účt.denníku je to veľmi jednoduché a pohodlné. Používam MRP asi 12 rokov, takže prešiel som rôzne fázy vývoja programu, ale nikdy som nemal pocit komplikovanosti používania programu.
malalulu
18.05.07,08:22
Ale som sa riadne kopla, zmýlila som si IBEU A MRP. V MRP som kedysi účtovala a bola som s ním spokojná
adinka55
24.05.07,11:19
Neviete, či MRP nerobí soft aj pre rozpočtové organizácie?

V nastaveni pozeram ze maju nastavenie:

podnikatelsky subjekt
rozpoctova org.
prispevkova org.

Takze asi maju aj pre rozpoctovky.