rommy
09.05.07,06:31
Ahoj poraďáci, chcela by som vás poprosiť o pomoc, prišla mi faktúrka za školenie zamestnancov, ktoré sa konalo v českej republike. Faktúrka mi prišla v skk aj so slovenskou dph je to tak správne?
ALBO
09.05.07,06:38
Asi ano, ak ste obaja slováci (slovenské ič DPH).§15/1
rommy
09.05.07,06:52
Jedná sa o školenie Škoda auto, faktúrky mávame zo slovenska od slovenskej prevádzkarne ale táto za školenie je z Škoda auto Mladá Boleslav s ič dph CZ. Neviem sa z toho vymotať...