rada
09.05.07,09:40
Neviem kde je chyba, ale už od včera sa mi na stránke porada deje nasledovné :
napr. kliknem si na tému "rozvod". Keď sa chcem v ľavom hornom roku kliknutím dostať z témy von resp. na predchádzajúcu stránku zjaví sa mi v ľavom dolnom roku : adx1.adrenalines.sk - po dlhšom čase sa zjaví pripája sa na lokalitu 217.67.16.140 - po dlhšom čase sa zjaví "hotovo" pričom som ostala na tej istej stránke. Ak sa chcem z nej dostať späť musím vyjsť napr. na google . Dúfam, že je to zrozumiteľne napísané. Neviem kde je chyba či na stránke porada alebo v mojom počítači ?
Rada by som to nemala pretože mi to spôsobuje problém pri pohybe na porade :D
Gabi03
09.05.07,07:46
Mám tiež rovnaký, resp. podobný problém. Akurát že z Porady nevychádzam, ale na zoznam tém idem cez najnovšie príspevky.
Teda funkcia Dozadu tu ani mne nefunguje.
Olice
09.05.07,08:09
Ja mám dnes s Poradou tiež problém, pracuje sa tu veľmi, ale veľmi pomaly.
Napr., keď si chcem otvoriť tému alebo ísť späť. Doteraz sa mi to ešte nestalo.
misolga
09.05.07,08:18
Mne sa od soboty stále objavuje políčko: pri pokuse kontaktovať adx1.adrenalis.sk vypršel časový limit...
rada
09.05.07,08:22
Teším sa, že nie som v tom sama .:D Už som sa zľakla že sa mi niečo stalo s počítačom.
Vie vôbec niekto aká je to stránka adx1.adrenalines.sk ?:eek: Rada by som sa toho zbavila a robila s poradou tak ako doteraz. :confused:
miro_c
11.05.07,10:56
Tento problém nastal aj minulý rok http://www.porada.sk/t30927-adx1-adrenalines-sk.html. Tam sa môžete dočítať, že ide o výmenný systém reklamných bannerov, ako Richard spomína a vyzerá to tak, že to zase nešlape. Inak ja s tým problémy nemám.
Orim
11.05.07,16:09
Zatiaľ mi to ide v pohode
Charon
11.05.07,18:33
Odporúčam používať Firefox s nainštalovaným doplnkom NoScript a Adblock Plus. Pravdepodobne používate IE. Keďže Firefox blokuje reklamy a nepovolí script pre adx1.adrenalis.sk všetko ide ako má. Bez zbytočného zaťažovania a spomaľovania. V podstate ani neviem, že na Porada nejaký reklamný banner je :)