Zuzana68
31.01.05,16:43
Ahojte ludkovia,
Potrebujem pomôcť.Mám aktívne dieťa, ktorému ešte nie je jedno čo sa okolo neho deje a tak sa spolu s priateľmi rozhodlo vyzbierať nejaké peniaze pre školu so zameraním na deti so zrakovou a sluchovou poruchou.Po mne chce, aby som mu povedala technologický postup pri takejto aktivite,ale ja vôbec neviem ako na to. Prosím ak máte skúsenosti pomôžte mi.
ĎAKUJEM
http://www.porada.sk/images/icons/icon12.gif
Zuzana
Zuzana68
31.01.05,20:29
Nik nevie poradiť, prosíííííím, pomoc!!!!
judy
01.02.05,10:36
Predpokladam, ze pojde o dar dietata alebo deti pre obcianske zdruzenie /ktore je urcite zriadene pri skole/. Ja by som si pytala od nich pokladnicny doklad a bolo by vhodne spisat darovaciu zmluvu - sponzorsku.
judy
Zuzana68
02.02.05,07:32
Ahoj judy, aj ja som si to tak predstavovala, kým som nebola vyvedená z omylu mojim drahým dieťaťom. Oni chcú vyzbierať peniaze od ostatných ľudí a poskytnúť ich danej škole. Doporučila som mu aby aktivity tohto druhu konzultoval s občianskym združením, ktoeré funguje pri škole. Zatiaľ to stačilo, uvidím v piatok keď sa vráti zo školy.

S heslom : Nech žijú aktívne deti, sa lúčim Zuzana
judy
02.02.05,07:39
Ahoj judy, aj ja som si to tak predstavovala, kým som nebola vyvedená z omylu mojim drahým dieťaťom. Oni chcú vyzbierať peniaze od ostatných ľudí a poskytnúť ich danej škole. Doporučila som mu aby aktivity tohto druhu konzultoval s občianskym združením, ktoeré funguje pri škole. Zatiaľ to stačilo, uvidím v piatok keď sa vráti zo školy.

S heslom : Nech žijú aktívne deti, sa lúčim Zuzana
Inak na webovej stranke drsr.sk je zoznam prijimatelov 2 %. Je zaujimave sa docitat, kolko toho vyzbierali podobne obc. zdruzenia.
ahoj judy