Kája.
09.05.07,18:34
Môj klient začal nakupovať tovar v Metre v ČR, ani po predložení IČ DPH mu nechcú vystaviť daňový doklad bez DPH, vystavia mu doklad s DPH a pri ďalšom nákupe mu DPH z predchádzajúceho nákupu vrátia. Prosím Vás máte s tým niekto skúsenosti ako sa to zaúčtuje?
Kája.
11.05.07,07:36
Prosím poradte, nikto sa s tým nestretol.
JAJA11
11.05.07,07:38
Prosím poradte, nikto sa s tým nestretol.

Akým spôsobom mu vrátia DPH, vystavia mu dobropis na DPH?
Kája.
11.05.07,09:01
Vystavia mu dobropis.
ucetni_fantozzi
11.05.07,09:20
v zasade divny sposob, nakolko ked nakupujuci preukaze, ze je platitelom DPH v SK a zaroven prehlasi, ze tovar berie von z CR, je to na jeho zodpovednosti... ked vsak je Metrom zauzivany sposob takyto, budiz... odvod DPH podla §11 by som pocital z cien bez ceskej DPH