vanilka
10.05.07,12:18
chcela by som sa opytat aky datum zdanitelneho plnenia mam dat pri fakture zahranicnej mimo EU uctujem v mrp win , typ DPH 43
datum na fakture je v siestom mesiaci a pritom original JCD nam prislo ovela neskor ked dam ako datum zdanitelneho plnenia datum s faktury DPH si oplatnim skor ako ho zaplatim co nie je v sulade so zakonom
pomoze niekto?
dakujem
daniek
11.05.07,04:47
chcela by som sa opytat aky datum zdanitelneho plnenia mam dat pri fakture zahranicnej mimo EU uctujem v mrp win , typ DPH 43
datum na fakture je v siestom mesiaci a pritom original JCD nam prislo ovela neskor ked dam ako datum zdanitelneho plnenia datum s faktury DPH si oplatnim skor ako ho zaplatim co nie je v sulade so zakonom
pomoze niekto?
dakujem
vývoz § 47 je oslobodený od dph ak máte k dispozícii originál jcd. do daňového priznania vám vstupuje na základe pečiatky na jcd kedy dňom keď tovar opustil územie EÚ.
keď je dátum vystavenia fa 07/2007 ale tovar opustí eú až v 08/2007 vývoz dáte do daňového priznania za 08/2007.