flopnr
10.05.07,14:20
Ahojte poraďáci, chcem sa opýtať či sa v tejto dnešnej dobe ešte dá hovoriť o skutočnej láske. Máme už sviatok Valentína (dnešný "symbol" lásky), ale ja si pamätám, že práve v máji si ľudia prejavovali skutočnú lásku. Taký bozk pod rozkvitnutým stromom a ešte pri mesiačiku bol veľmi romantický....
Otázka: Existuje niečo také pekné a romantické ešte dnes?
Monikov
10.05.07,12:57
Hmmm, tak na Teba tie májové dni asi veľmi pozitívne pôsobia :D :D :D.
Nika
10.05.07,13:04
Lásku môžeš prejavovať každý deň, po celý rok od rána do večera - každý deň môže byť romantický. Záleží na tebe....... :) Nemusíme čakať na to kedy nám to niekto určí .......
Danila
10.05.07,13:47
Ahojte poraďáci, chcem sa opýtať či sa v tejto dnešnej dobe ešte dá hovoriť o skutočnej láske. Máme už sviatok Valentína (dnešný "symbol" lásky), ale ja si pamätám, že práve v máji si ľudia prejavovali skutočnú lásku. Taký bozk pod rozkvitnutým stromom a ešte pri mesiačiku bol veľmi romantický....
Otázka: Existuje niečo také pekné a romantické ešte dnes?Prečo bol? Veď je.Či nie? Dokedy čerešne kvitnú tak pod čerešňami. A potom kľudne aj s čerešňami za blúzkou.
Elena Navrátilová
10.05.07,13:50
Prečo bol? Veď je.Či nie? Dokedy čerešne kvitnú tak pod čerešňani. A potom kľudne aj s čerešňami za blúzkou.
Danilka, tak normálne som prekvapená, že si nám nedala krásny veršík. Pekne prosím... veršík... ;) viem, že ma ako nikdy nesklameš;)
Danila
10.05.07,13:55
Danilka, tak normálne som prekvapená, že si nám nedala krásny veršík. Pekne prosím... veršík... ;) viem, že ma ako nikdy nesklameš;)Jasné že nesklamem. Majka Melnick povedala, že keď nie čerešňa, aj čerešňový kompót má podobné účinky. Ono to síce nie je veršované, ale za to sladké.:)
Tweety
10.05.07,13:57
Jasné že nesklamem. Majka Melnick povedala, že keď nie čerešňa, aj čerešňový kompót má podobné účinky. Ono to síce nie je veršované, ale za to sladké.:)
Ten kompótik je síce sladký, ale necmuká rovnako jak pusa, či hej?:---
Danila
10.05.07,14:01
Ten kompótik je síce sladký, ale necmuká rovnako jak pusa, či hej?:---To Majka nebonzla. Ale tá pusa od toho kompótika je asi aj cmuk, aj ham.:)