mak
10.05.07,15:18
Dobry den. pozdravujem vsetkych, ktori sa chystaju, alebo uz boli na dovolenke. Ja s rodinkou, spolu 5 sa chystame na ostrov Tenerife. Ide sa tam lietadlom a tom je problem. Nikdy som neletela lietadlom a uz vobec neviem, ako sa daju rezervovat letenky / viem, ze cez internet. Moze mi niekto poradit na ktore spolocnosti sa obratit, ktore su spolahlive a popripade aj lacne. Ak niekto tam bol privitam skusenosti popripade rady, co nas tam caka. Sme piati a ak sa da dopredu rezervovat a na tom trochu usetrit tak budem len rada. A este ako to je s pripadnym vratenim leteniek / dovod choroba a pod. Nemam o tom paru a uz vobec som nevedela, ze vybavit dovolenku je casovo narocne. Dakujem za akukolvek radu.
astra7777
10.05.07,13:35
My sme boli na Tenerife, let trval 5 hodín!!! Neviem, či to bude pre teba, keď si ešte nikdy neletela, to pravé orechové ;) .... Ale raz treba niekde začať. Na také miesta by som volila objednať si komplet dovolenku vrátane leteniek prostredníctvom cestovky, lebo samotné letenky vás vyjdú veľmi draho. Skús Agentúru Alex z BA. Mám s nimi dobré skúsenosti. Na Tenerife je krásne!:)
mak
10.05.07,14:03
Dakujem za radu a dufam, ze to bude za to stat. .................... Majka K
astra7777
10.05.07,14:08
Asi som to trošku doplietla, samotné letenky robí spomínaná agentúra. Ale ak chceš skúsiť komplet dovolenku, skús nejakú cestovku...
bepo
10.05.07,14:43
A este ako to je s pripadnym vratenim leteniek / dovod choroba a pod. Nemam o tom paru a uz vobec som nevedela, ze vybavit dovolenku je casovo narocne. Dakujem za akukolvek radu.
Časová náročnosť vybavenia dovolenky závisí od toho ako chcete dovolenku prežiť- či si kúpite hotový zájazd od cestovky alebo si poskladáte dovolenku tak ako to vám vyhovuje- takže to môže byť od niekoľkých minút až po niekoľko týždňov.
Pre prípad vrátenia letenky je potrebné uzavrieť poistenie storna zájazdu.
mak
10.05.07,18:26
Ďakujem za odpoveď. Ani som nevedela, že je to také komplikované. Uvítam ešte akékoľvek rady. Je veľa spoločnosti, ktoré letenky rezervujú, len neviem, ktoré sú ako-tak spoľahlivé. Mám z toho zmiešaný pocit. Ale aj tak dík ............
misomiso
10.05.07,18:55
Ja mam z tejto debaty zmiesany pocit. Objednat (vlastne aj kupit) letenku je vecou 5 minut, napr. cez www.letenky.sk (http://www.letenky.sk) alebo www.pelikan.sk (http://www.pelikan.sk). Su zoradene podla ceny, takze ked kliknes prvu, mas najlacnejsiu. Nie som si ale isty tym, ci budes mat aj kde byvat. Predpokladam, ze nechces stravit dovolenku na letisku.
reozo
10.05.07,20:58
Skus pozriet tu www.vyberaj.sk . vojdi do prislusnej sekcie a napis svoju poziadavku (rozosli dopyt). Cestovky sa ti ozvu same
Braňo
11.05.07,04:08
Mak, rozhodne treba ísť lanovkou na navyšší vrchol ostrova. To si netreba nechať újsť. Ten výhľad je perfektný. :cool: A ešte odporúčam aquaparky !!!
mak
11.05.07,18:05
Ďakujem Vám za pekné rady aj za nasmerovanie čo sa týka leteniek, zadala som i na ich meily rezervacie, uvidim ake ponuky mi prídu. Nechcem stráviť pobyt na letisku, ale spoločnosť, kde máme rezervovaný apartmán na týždeň tak nám môže zabezpečiť letenky za 14.000,- Sk na osobu, ale dala mám možnosť, ak si zaobstaráme sami, bude to akceptovať a môže nás to stáť menej peniažkov. No ale keď som začala listovať na stránkach spoločností, ktoré ponúkajú rezerváciu leteniek, myslim teda neviem, podľa čoho sa orientovať, ktorá spoločnosť je spoľahlivá. ......... ďakujem Mak
Braňo
14.05.07,11:11
Ja som letel z Viedne cez Austrian Airlines. Cez internet si nájdeš letenku v pohode, napr. cez www.pelikan.sk (http://www.pelikan.sk)
mak
21.05.07,03:58
ďakujem za cenné rady ................
mak
mak
12.08.07,19:24
Dobrý deň, či večer mimi, na ostrov Tenerife ideme od 24. do 31. augusta 2007 a možno sa tam stretneme, bližšie info. 0911870394 Koszeghyová. Ozvite sa mi, ak budete môcť Pekný den, či večer
BOND
13.08.07,04:40
Tak na Kanaroch som bol 6x,ale ani raz individualne.je to nezmysel , zbytocne draha letenka /mozno charterova by sa este dala pozhanat za dobru cenu/,ale ubytovanie individualne je 3x drahsie ako cestovkou.
BOND
13.08.07,04:43