astra7777
10.05.07,15:26
Milí poraďáci, táto stránka je mojou najobľúbenejšou "literatúrou", s ňou ráno vstávam, cez deň čítam, čítam a aj večer s ňou zaspávam. Veľa som sa tu už poučila, za čo Vám veľká vďaka.
Mám otázku: čo všetko vyžaduje prevádzka laserového štúdia a sauny? Je na to potrebné špeciálne vzdelanie alebo stačia skúšky? Taký laser je dobre drahá záležitosť, že? A sauna má nejaké špeciálne hygienické predpisy?
Ďakujem za akékoľvek rady aj pripomienky.
JankaO
10.05.07,14:09
Milí poraďáci, táto stránka je mojou najobľúbenejšou "literatúrou", s ňou ráno vstávam, cez deň čítam, čítam a aj večer s ňou zaspávam. Veľa som sa tu už poučila, za čo Vám veľká vďaka.
Mám otázku: čo všetko vyžaduje prevádzka laserového štúdia a sauny? Je na to potrebné špeciálne vzdelanie alebo stačia skúšky? Taký laser je dobre drahá záležitosť, že? A sauna má nejaké špeciálne hygienické predpisy?
Ďakujem za akékoľvek rady aj pripomienky.

Lasery sú zaradené do tried. Podľa toho sa aj určuje spôsob a rozsah použitia, odborné vzdelanie, ochranné prostriedky pri práci, ale napr. aj cena zariadenia. Sauna, tak ako každá iná prevádzka má špeciálne hygienické požiadavky....
astra7777
10.05.07,14:20
Ďakujem za odpoveď, ešte by som sa spýtala, do ktorej triedy patria tie lasery, ktorými sa omladzuje pleť /fotorejuvenizácia/, odstraňujú rozšírené cievky a pod.? Resp. kde asi by som to zistila? Surfujem už dosť dlho, ale stále tam výrobcov a špecifikácie nenachádzam....
kitky
19.05.07,02:27
tak surfujes na nespravnych vodach ... skus asklepion.cz oni aj leasuju lasery. dostanes tam podrobne info.
kitky
19.05.07,02:32
Zuzana Rosenbergová
trade@asklepion.cz, obchod@asklepion.cz
tel. 234 716 507-9

Londýnská 160/39
120 00 Praha 2

IČ: 256 61 078
DIČ: CZ 256 61 078


tato pani poskytne informacie o laseroch. ja som s nou kedysi jednala.skus