gaerys
11.05.07,09:34
Ahoj vie mi niekto pomoct s napisanim ziadosti na zmenu hlavicky na registracnej pokladni.Hlavicku som si dala zmenit u technika,ale este mi to treba nahlasit na DU a tam mi povedali,ze musim prist so ziadostou.pozerala som aj medzi tlacivami,ale nic som nenasla.budem velmi vdacna ak mi niekto pomoze.dakujem
mysimis
11.05.07,08:20
Z akého dôvodu si menila hlavičku?
gaerys
13.05.07,18:21
Z akého dôvodu si menila hlavičku?
pretoze sme sa stahovali na ine miesto cela pravedaka menila sa adresa
Paula
13.05.07,18:25
Menili sme sídlo, na DÚ iba do "prvotnej" knihy pokladnice poznačili zmenu. Žiadnu žiadosť sme nemuseli dávať. Zmenu na základe žiadosti robili na živn. úrade do inšp. knihy.
gaerys
13.05.07,18:38
ah jaj a ja som si kupovala novu inspekcnu knihu tak to som teda zvedava co mi povedia.tak ja skusim ist na danovy len tak bez tej ziadosti co mi hovorili zoberem si knihu pokladnice,kopiu certifikatu od pokladne a pojdem tam tam len tak.oni mi daju do knihy pokladnice len nejaku peciatku alebo co?
Paula
13.05.07,18:46
Do tej knihy, ktorá sa ako prvá na DÚ registruje (a má byť stále na prevádzke), zapísali novú adresu a dali pečiatku, ihneď si urobili zmenu vo svojom softe. Je pravda, že som tam bola s inšp. knihou, kde už bola zaznamenaná zmena aj na živn. úrade.
gaerys
13.05.07,18:51
tak moment na du sa registruje kniha pokladnice a na zivn.urade zas inspekcna kniha.je to tak nie? no a ani jednu z tych dvoch knih mi netreba novu?a ani kolok lebo ak nie tak zajtra skoro rano bezim so starou kniho na zivnostensky
Paula
13.05.07,18:57
Na živnostenskom 100,- Sk kolok + nájomná zmluva , na DÚ bez kolku, obe knihy som mala tie "prvé"