bialica
11.05.07,11:16
Želám pekný deň, riešim dilemu, zamestnávateľ má v pláne zvýšiť zamestnancom mzdy, mzda má dve položky, základný plat a osobné ohodnotenie. A teraz otázka, kedže sa plánuje percentuálne navýšenie mzdy, rátam to len zo základného platu, alebo zo základného platu a osobného ohodnotenia spolu?
A ešte jedna otázka: ak je mzda zamestnanca určená na základe § 120 ZP tzn. minimálne mzdové nároky a k 1.10.2006 tento nebol upravený urobil chybu, hoci bolo vyplatené osobné ohodnotenie? Čiže nedostal menej ako je minimálny mzdový nárok.
Vopred ďakujem :)
jankasm
11.05.07,09:50
Želám pekný deň, riešim dilemu, zamestnávateľ má v pláne zvýšiť zamestnancom mzdy, mzda má dve položky, základný plat a osobné ohodnotenie. A teraz otázka, kedže sa plánuje percentuálne navýšenie mzdy, rátam to len zo základného platu, alebo zo základného platu a osobného ohodnotenia spolu?
A ešte jedna otázka: ak je mzda zamestnanca určená na základe § 120 ZP tzn. minimálne mzdové nároky a k 1.10.2006 tento nebol upravený urobil chybu, hoci bolo vyplatené osobné ohodnotenie? Čiže nedostal menej ako je minimálny mzdový nárok.
Vopred ďakujem :)

Podľa mňa, to navýšeknie mzdy by sa malo počítať len na základný plat. Osobné ohodnotenie by som o tie percentá nezvyšovala.
Ak bola vyplatená mzda (čiže aj spolu s ohodnotením) vyššia ako minimálna mzda, tak je to v poriadku. ;)
bialica
11.05.07,12:27
Janka, ďakujem Ti, potvrdila si môj predpoklad ;), chcela som sa uistiť, či to tak naozaj je
Holbová
26.06.07,13:12
Pekny den, chcela by som Vas poprosit o radu, ak je v pracovnej zmluve uvedene: mzda xxxxx / mesiac
osobne ohodnotenie 2000,- Sk
1.da sa to chapat tak, ze 2000,- Sk sa fixne vyplaca k mzde?
2. alebo, v pripade dovolenky, PN sa osobne ohodnotenie 2000,- Sk prepocita len na odpracovane dni?

dakujem velmi pekne
Chobot
26.06.07,14:31
Pekny den, chcela by som Vas poprosit o radu, ak je v pracovnej zmluve uvedene: mzda xxxxx / mesiac
osobne ohodnotenie 2000,- Sk
1.da sa to chapat tak, ze 2000,- Sk sa fixne vyplaca k mzde?
2. alebo, v pripade dovolenky, PN sa osobne ohodnotenie 2000,- Sk prepocita len na odpracovane dni?

dakujem velmi pekne

Ja by som to chápal tak, že fixná zložka mzdy je tých xxxxx / mesiac a to osobné ohodnotenie je pohyblivá, nenárokovateľná zložka. Pokiaľ nie je uvedené, za akých podmienok bude vyplatená, tak zaáleží od rozhodnutia nadriadeného či to vyplatí alebo nie a v akej výške.

Rovnako aj v prípade dovolenky - záleží od toho, aké pravidlá sa v firme na túto pohyblivú zložku zavedú. Žiadny zákon to konkrétne nerieši.
Holbová
27.06.07,07:56
Dakujem velmi pekne :-)