atramka
13.05.07,00:11
Ahojte poraďáci z Topoľčian a okolia. Snorím po porade už hodnú chvíľu a nie a nie nájsť nejaké stretko poraďákov v Topoľčanoch, poradíte???
arizona
14.04.08,19:18
Ahojte poraďáci z Topoľčian a okolia. Snorím po porade už hodnú chvíľu a nie a nie nájsť nejaké stretko poraďákov v Topoľčanoch, poradíte???
Daj vedieť aj mne!!!:o
Martasch
16.04.08,15:38
Aj mne
31Jankal
30.05.08,07:26
ja som tu nová z PE. Rada by som sa tiež s niekým stretla tak mi môžeš daj vedieť. Ale ešte neviem ako to tu riadne funguje. Dakujem. Pekný den
liba2
30.05.08,07:40
Je to jednoduché, treba tu v tejto téme navrhnúť stretnutie - t.j. dátum a miesto (hodina sa upresní neskôr) a vyzvať ostatných poraďákov aby sa vyjadrili, či im navrhnutý termín bude vyhovovať a hlavne aby súhlasom vyjadrili svoj záujem o stretnutie.
Pozrite iné témy na stretnutie v inom regióne, napr. tu:
http://www.porada.sk/f166-stretnutia-poradakov.html
Martasch
22.01.09,21:27
Podľa všetkého stretnutie v Topoľčanoch sa ešte nepodarilo zorganizovať. Teraz budeme mať do konca marca iné "radosti", ale mohli by sme sa nejako nájsť. Čo vy nato žochári?
elena11
28.04.09,19:28
Daj vedieť aj mne tiež mám záujem o stredko.
elena11
28.04.09,19:30
Zorganizuj stredko a daj vedieť.
Milan Benka
28.04.09,19:33
Dočerta, bol som u Vás minulú sobotu. :mee:
arizona
28.04.09,19:37
Topoľčancov je tu "žalostne " málo.
Možno by pomohli s prvým stretkom nejaký skúsenejší poraďáci z okolia;)
Čo vy na to NR,TN, PD...;):)
Martasch
29.04.09,07:51
Topoľčancov je tu "žalostne " málo.
Možno by pomohli s prvým stretkom nejaký skúsenejší poraďáci z okolia;)
Čo vy na to NR,TN, PD...;):)

No, v tejto téme som nás narátala 5 - resp. 6 a ešte viem o dvoch, ktorí majú v profile uvedené Topoľčany.
kaupke
29.04.09,08:24
AWOJTE- aj ja kaupke som od TO- nie priamo , ale čo by kameňom dohodil , ešte som na strtku nebola , ale láka ma
fiesta
29.04.09,08:41
Tiež som z TO a rada by som prišla
arizona
29.04.09,12:29
No, v tejto téme som nás narátala 5 - resp. 6 a ešte viem o dvoch, ktorí majú v profile uvedené Topoľčany.
Ja viem o dvoch, ale nemajú to v profile.
Jedna z toho je moja pani účtovníčka, ktorá ale netuší, že chodím na poradu.
Raz som potrebovala niečo zistiť ohľadom daní.Hľadala som na porade,ale nakoľko odpovede neboli celkom jednoznačné, spýtala som sa jej. A ona na to : "nuž neviem presne, al počkajte, poznám takú jednu dobrú stránku, tam to zistím" :D;)
Martasch
29.04.09,12:53
Ja viem o dvoch, ale nemajú to v profile.
Jedna z toho je moja pani účtovníčka, ktorá ale netuší, že chodím na poradu.
Raz som potrebovala niečo zistiť ohľadom daní.Hľadala som na porade,ale nakoľko odpovede neboli celkom jednoznačné, spýtala som sa jej. A ona na to : "nuž neviem presne, al počkajte, poznám takú jednu dobrú stránku, tam to zistím" :D;)

Dúfam, že sa nám stretnutie podarí zorganizovať a možno aj tam bude viac prekvapení typu - to si ty?
Rozalka
29.04.09,17:18
Topoľčancov je tu "žalostne " málo.
Možno by pomohli s prvým stretkom nejaký skúsenejší poraďáci z okolia;)
Čo vy na to NR,TN, PD...;):)
A prečo ste sa nezastavili na našom stretku, hááááá? veď to máte blízko a boli by ste vítané/vítaní. ;)
arizona
29.04.09,17:51
A prečo ste sa nezastavili na našom stretku, hááááá? veď to máte blízko a boli by ste vítané/vítaní. ;)
A čo keby nejaké skúsené poraďáčky prišli ukázať, ako sa robia také super stretká?
Určite budú všetky srdečne vítané(í):);)