Majo11
13.05.07,14:35
Caute.Mam otzku...
Mam v hlave jeden napad ktory by som chcel zrealizovat,ale neviem ako!
Ide o jednu vec ktoru som este nikde na svete nevidel a ani neviem ci nieco take existuje,tak by som to chcel vyrabat.
Samozrejme viem,ze to nieje len tak...
Hlavne by som potreboval niekoho/spolocnika/,ktory sa rozumie technickym vykresom a vedel by nakreslit moju predstavu,tak aby sa to dalo vyrobit nasledne patentovat a zacat vyrobu vo velkom.
Je to velmi jednoducha prakticka a nenarocna vec,ktoru by ocenila kazda domacnost,clovek a firma na svete.
Ja osobne by som si to na sto percent kupil,lebo je to velmi prakticka vec aj financne by to bolo vyhodne,ze by si to mohol dovolit kazdy clovek.
Ak ma niekto skusenost s takymto niecim,tak daj vediet o sebe,pomoze mi aj kazda rada,kam sa mam s mojim napadom obratit!
Dakujem.
misomiso
13.05.07,14:47
Pateny sa vacsinou podavaju cez patentove a znamove kancerarie. Je ich mnozsvo, najdes ich aj v tel. zozname. Pracovnici tychto kancelarii su viazani mlcanlivostou, cize by sa nemal stat, ze Ta niekto s tvojim napadom predbehne. Pokial len tak najdes cloveka, ktory to nakresli, tam ziadna zaruka nie je.
lolypa
18.10.07,12:13
Prve moje slova na tejto stranke.Skoro nik sa ti neozval,mozno je to uz pase.Ale ak nie ja som nieco podobne realizoval v roku 1994 aj s jedinecnostou vyrobku aj som si dal nakreslit podklady a vykresy aj som si dal vyrobok zaregistrovat na patentovom urade no proste som nasiel aj vyrobcov jednotlivych komponentov aj som to vsetko zrealizoval od a po z aj to zarobilo aj dost ale bolo tam jedno ale.Ak si to este nezrealizoval ozvi sa mi a ja ti poradim za nieco ako na to cele ist az po to ale a potom spolocne spravime to aby sme to ale preskocili.ak mas zaujem ozvi sa.
lolypa
15.11.07,17:37
LOLYPA tel.0905816544
Barakon
24.11.07,18:08
Caute.Mam otzku...
Mam v hlave jeden napad ktory by som chcel zrealizovat,ale neviem ako!
Ide o jednu vec ktoru som este nikde na svete nevidel a ani neviem ci nieco take existuje,tak by som to chcel vyrabat.
Samozrejme viem,ze to nieje len tak...
Hlavne by som potreboval niekoho/spolocnika/,ktory sa rozumie technickym vykresom a vedel by nakreslit moju predstavu,tak aby sa to dalo vyrobit nasledne patentovat a zacat vyrobu vo velkom.
Je to velmi jednoducha prakticka a nenarocna vec,ktoru by ocenila kazda domacnost,clovek a firma na svete.
Ja osobne by som si to na sto percent kupil,lebo je to velmi prakticka vec aj financne by to bolo vyhodne,ze by si to mohol dovolit kazdy clovek.
Ak ma niekto skusenost s takymto niecim,tak daj vediet o sebe,pomoze mi aj kazda rada,kam sa mam s mojim napadom obratit!
Dakujem.
Takýmto spôsobom podnikám už od r. 1993, ale chcem pripomenúť, že veľa ľudí má skreslenú predstavu, že ak cíti on potrebu si daný produkt kúpiť, že taký istý názor majú aj iní občania. Je umenie ak niekto má dobrý nápad, ešte večšie umenie je daný nápad technicky, technologicky a výrobne zrealizovať, ale največšie umenie je daný výrobok uviesť do predaja, takže nemať veľké oči. Ak je to ešte reálne ozvi sa /ak nie, aj tak ozvi sa ako si dopadol/, moje ICQ 402255041.
councillors
10.12.07,18:07
na zaciatok ti musim povedat ze ak mas dobry napad ako zarobit peniaze mal by si si ho nechat pre seba, kazdy spolocnik predstavuje riziko. Ak by si sa predsa rozhodol ze potrebujes niekoho kto ti vie pomoct z realizaciou tvojho planu po vsetkych strankach vratane financnej kontaktuj ma na romantaliga@hotmail.com poskytnem to viac informacii o mojej osobe.