martina333
14.05.07,13:19
Dobrý deň, prosím Vás máte niekto skúsenosti s vypracovaním projektu pre čerpanie prostriedkov z eurofondov? Prípadne, ak by mal niekdo k dispozícii vzor takéhoto projektu, kontaktujte ma. Vieme sa dohodnúť aj na prípadnej finančnej odmene, resp. spolupráci. Pošlite súkromnú správu, resp. skype: barmartina, ICQ: 407-346-036
bandy10
28.06.07,17:57
Ahoj Mata.Prosim ta ja sa ta chcem len opitat ci ti niekto pomohol alebo poradil ako postupovat pri ziskani dotacii s eurofondov.ja mam tiez tento problem a neviem vobec kde sa obratit a ani ako zacat.prosi odpis zatial dakujem Brano s Bratislavi.
wagner
28.06.07,18:38
Robila som projekt pred rokom v rámci školenia a k získaniu osvedčenia. Je to poriadna fuška ale dá sa to spraviť. Lenže treba vedieť čo vlastne chcete, v podstate sú všetky tlačivá a potrebné náležitosti na internete na príslušných stránkach. Samozrejme a treba to vedieť písať a počítať. Projekt málokedy môže robiť jeden človek, sú tam určité kroky, na ktoré potrebuje aj názory a prieskumy od iných. Robila som projekt na čerpanie prostriedkov z fondu Životného prostredia.
lorelei
28.06.07,19:02
pre wagner - sice mimotemy mimotemy , ale skype ak mas, tak moje je: bielapani1, uz mam nervy skoro z toho, ze nemozem pisat este SS. Ale trpezlivost ruze prinasa...
bandy10
29.06.07,18:00
Ahoj Mata.Dakujem že si sa ozvala.Prosim ta na akých strankach su tie tlačiva.Ja mal by som zaujem začat niečo v stavebnictve a vobec neviem kde a ako začat sa pokusit niečo ziskat z eurofondoch.Zatial ti dakujem Brano s BA.
patrik luptak
22.07.07,19:08
dobry den
chcem sa spytat vedel by mi niekto konkretne poradit.chcel by som vyuzit prostriedky z eurofondov na stavbu malej farmy s ubytovanim a priblizenim vidieckeho stylu zivota.vie mi niekto poradit kde a ako mam postupovat a ziskattlaciva na vypracovanie projektu??dakujem pekne za pripadne odpoved a podnety
s pozdravom Liptak
patrik luptak
22.07.07,19:14
dobry den
chcem sa spytat vedel by mi niekto konkretne poradit.chcel by som vyuzit prostriedky z eurofondov na stavbu malej farmy s ubytovanim a priblizenim vidieckeho stylu zivota.vie mi niekto poradit kde a ako mam postupovat a ziskattlaciva na vypracovanie projektu??dakujem pekne za pripadne odpoved a podnety
s pozdravom Liptak
učtovníčka
23.07.07,06:40
Ak máš "tlačenku" na ministerstve výstavby tak tam budú prašule na regionálny rozvoj pre všetky oblasti Slovenska /max 50% z hodnoty projektu pre podnikateľa/. Teraz je pre Bratislavu -vidiek už aktuálna výzva. Sleduj stránky eurofondov alebo jednotlivých ministerstiev.
Ale nestačí mať len šťastie.....
JAJA11
23.07.07,09:09
Ak máš "tlačenku" na ministerstve výstavby tak tam budú prašule na regionálny rozvoj pre všetky oblasti Slovenska /max 50% z hodnoty projektu pre podnikateľa/. Teraz je pre Bratislavu -vidiek už aktuálna výzva. Sleduj stránky eurofondov alebo jednotlivých ministerstiev.
Ale nestačí mať len šťastie.....

To je pravda, my sme už vypracovali 2 x projekt, zaplatili sme zaň kopec peňazí, ale pre nedostatok prostriedkov sme nič nedostali. :( :o :mee:

A adresa na eurofondy napr. www.nadsme.sk/?article=218 (http://www.nadsme.sk/?article=218)
Ibaka
23.07.07,12:45
Skús www.podnikajte.sk (http://www.podnikajte.sk) je tam on-line program na spracovanie projektov, možno inšpiruje