martina333
14.05.07,13:20
Dobrý deň, prosím Vás máte niekto skúsenosti s vypracovaním projektu pre čerpanie prostriedkov z eurofondov? Prípadne, ak by mal niekdo k dispozícii vzor takéhoto projektu, kontaktujte ma. Vieme sa dohodnúť aj na prípadnej finančnej odmene, resp. spolupráci. Pošlite súkromnú správu, resp. skype: barmartina, ICQ: 407-346-036
ronja31
14.05.07,11:50
Dobry den, o aku oblast ide? je vyzva na danu oblast uz vydana, alebo este len cakate a chcete sa vopred pripravit? u niektorych oblasti sa da pouzit akysi vseobency formular ale niektore oblasti su specificke.
martina333
14.05.07,12:03
V súčasnosti pokiaľ viem ešte nie sú schválené výzvy, chcem si len zohnať čo najviac podkladov a začať pracovať na projekte. Mám nejaké predstavy čomu by som sa chcela venovať, ale budem ich musieť samozrejme prispôsobiť výzvam ktoré budú schválené.
emik
15.05.07,11:52
prave dnes som na to myslela ze pohladam na porade nieco o tom...:) Z casu na cas hladam nejake to info o tom no a v podstate teraz cakam na vyzvy.

http://www.euractiv.sk/regionalny-rozvoj/clanok/vlada-sr-nove-vyzvy-pre-eurofondy-realne-v-maji-juni-2007

Prakticke skusenosti s tym nemam skoro ziadne.
inpea
15.05.07,17:55
Dobrý deň. Úspešnosť schválenia príspevku z fondu EÚ stojí a padá hlavne na vypracovaní projektu, preto neodporúčam žiadne formuláre, ale zaplatiť si odborníka, ktorý sa tomu venuje. Provízia sa v praxi vypláca až po schválení projektu, takže riziko zbytočne investovaných peňazí je minimálne.
emik
16.05.07,06:39
Dobrý deň. Úspešnosť schválenia príspevku z fondu EÚ stojí a padá hlavne na vypracovaní projektu, preto neodporúčam žiadne formuláre, ale zaplatiť si odborníka, ktorý sa tomu venuje. Provízia sa v praxi vypláca až po schválení projektu, takže riziko zbytočne investovaných peňazí je minimálne.

Viete odporucit konkretnu firmu, s ktorou mate skusenosti resp. pracujete pre takuto spolocnost?

prajem uspesny den
Emi
inpea
24.04.08,17:37
Dobrý večer, nemala som čas sem nazrieť, tak snáď Vám moja informácia bude ešte niečo platná. Dávam kontakt na firmu, ktorá rieši projetky pre eurofondy:
I.S.F., s.r.o.
Hotel Aston
Bajkalská 22
821 09 Bratislava
p. Pavlík 0904 700 911
Sú naozaj vysoko úspešný a patria k špičke v tejto oblasti.
Prajem všetko dobré.
mamina h.
24.04.08,19:43
dobry vecer, mate niekto skusenosti s eu fondami? podelite sa o skusenosti? vopred dakujem :)
karpis
25.04.08,04:05
Sús sa pýtať konkrétnejšie skúsenosti sú
mamina h.
25.04.08,07:39
Sús sa pýtať konkrétnejšie skúsenosti sú
Moja prva otazka by bola:
Pocula som, ze vobec nema zmysel sa o fondy uchadzat, pokial nemas nejakeho znameho neviem kde a samozrejme bez firmy, ktora ti to spravi, ale podla vsetkeho sancu ma len ta firma, ktora je uzko zviazana s vladou, cize ma tie spravne informacie v spravnom momente, aky je vas nazor?
Rozmlyslame sa do niecoho pustit, ale tieto informacie nas naozaj odradzaju.
Alex_M
27.04.08,13:27
nesuhlasim...zalezi do typu prispevku. mas verejne a sukromne prispevky a ak mas dobry projekt tak to s vladou vela spolocneho nema...
mamina h.
27.04.08,17:57
Sús sa pýtať konkrétnejšie skúsenosti sú
ahoj karpis, keby si mal chut a cas, velmi by ma zaujimali tvoje skusenosti s fondami, my sa touto temou "zaciname" zaoberat uz asi 2 roky, ale zatial sme sa stale na zaciatku :), v principe nemame este ziadny konkretny plan, respektive asi 50 vzdusnych, tak ak budes mat chvilku, a hlavne chut, budem rada, ked sa podelis o skusenosti, vopred dakujem.
katka20
29.05.08,04:49
Zdravím vás...
vedenie našej firmy sa tiež rozhodlo, že by nebola zlá nejaká pomoc z eurfondov. Už sme to raz skúšali v programe na roky 2004-2006, vtedy to padlo. Tento rok by sme chceli vlastne trochu oprášiť starý projekt a skúsiť to s ním znova.
Dostali sme ale také informácie, že napr. MH SR ako poskytovateľ vyžaduje od žiadateľov vykonať Obchodnú verejnú súťaž na výber dodávateľa, čo je potrebné vykonať ešte pred podaním žiadosti o NFP. V prípade nevyhlásenia OVS nebude so žiadateľom podpísaná zmluva o poskytnutí NFP. Neviete mi, prosím, niekto poradiť, aký by mal byť ďalší postup, kto by mi mohol s vyhlásením tej verejnej súťaže pomôcť, či je to naozaj potrebné a ako dlho to trvá? Ďakujem pekne za radu....
pekný deň