johnyskk
15.05.07,10:26
Dobrý deň Hladam partnera / investora do podnikania v oblasti IT

Som momentálne mimo SR tak iba tak na rýchlo vám to popíšem jednalo by sa o výrobu a vývoj Software pre pc,mobil.telefony atd. a Hardware klávesnice, mys, PC skrine atd. Pripadne nejaké otázky ohľadom tohto podipkania my môžte zavolať v čaše od 9:00 do 19:00hod tel.čislo 0904 016 593.Vaculka
ALDA
15.05.07,08:32
Dobrý deň Hladam partnera / investora do podnikania v oblasti IT

Som momentálne mimo SR tak iba tak na rýchlo vám to popíšem jednalo by sa o výrobu a vývoj Software pre pc,mobil.telefony atd. a Hardware klávesnice, mys, PC skrine atd. Pripadne nejaké otázky ohľadom tohto podipkania my môžte zavolať v čaše od 9:00 do 19:00hod tel.čislo 0904 016 593.Vaculka

mimotemy..dnes mám deň na myšlienkové pochody...partner/investor na podipkanie...zišiel by sa, alebo nie:)
durisovad
15.05.07,08:53
To akoze partner ma dodat investicne prostriedky a ty sa uz o ne postaras?
Braňo
15.05.07,09:18
Dajte mi peniaze a ľudí a ja už s nimi naložím. Všetko budem riadiť zo zahraničia. :cool:
ALDA
15.05.07,09:42
Dajte mi peniaze a ľudí a ja už s nimi naložím. Všetko budem riadiť zo zahraničia. :cool:


Beluša je prosím v ktorom štáte?
durisovad
15.05.07,12:52
Asi to bude v state tzv. MLADYCH DRAVCOV, kde hladaju naivnych a bohatych imigrantov.
Richard
15.05.07,13:04
Hmm, nepaci sa mi ze vsetky reakcie su ironicke. Snad to ten clovek myslel seriozne, tak preco mu hned podhadzovat taketo odpovede???
apo
15.05.07,14:16
Zobral som nový mobil Nokia E50. Je to už piata Nokia, táto má operačný systém, ktorý nedokáže to čo všetky predchádzajúce, zmeniť veľkosť písma na displey.

Možno sa náš hľadajúci dostane na úroveň, že bude ponúkať softvér do mobilu s možnosťou výberu k čomu chcem mobil hlavne používať. Mohli by sa precizovať fukcie na telefonovanie a nie na funkcie, ktoré ozaj väčšina ľudí rieši doma, alebo v kancelárii na PC. Robiť notbooky z mobilov je podľa mňa choré a pre ludí čo nosia okuliare aj nepožiteľné. Niečo iné je ak ozaj človek potrebuje tieto funkcie používať z dôvodov zdravotných, pracovných a podobne.

Bolo by fajn, keby sme pri kúpe mobilu mohli si vybrať softvér podľa svojich potrieb.

Ak náš priateľ chce robiť takúto činnosť, treba mu držať palce. Poznám chalanov, no dnes sú to už mladí muži, ktorí robili programátorov v bežných jazykoch a dnes pracujú na softvéroch pre elektronické pokladnice. Vývoj takého to softvéru som považoval za banálnu záležitosť, ale celá firma žije práve z programovania takýchto "prkotín".

Možno sa niekto ozve, držím palce.

apo
ALDA
15.05.07,15:22
Hmm, nepaci sa mi ze vsetky reakcie su ironicke. Snad to ten clovek myslel seriozne, tak preco mu hned podhadzovat taketo odpovede???

Richard iste aj to tak beriem, že to johnyskk myslí vážne, ale dnes mám nejaký deň, všetko ma vie rozveseliť a ešte keď je nejaký preklepík... ospravedlňujem sa , nemysleli sme to zle, viem, že hovorím aj za ostatných.:) A držím palce, aby to vyšlo:) Pokarhanie beriem tiež vážne a sľubujem, že sa polepším!
endrju
15.05.07,16:08
Hmm, nepaci sa mi ze vsetky reakcie su ironicke. Snad to ten clovek myslel seriozne, tak preco mu hned podhadzovat taketo odpovede???

Ak sa pozriem do profilu toho človeka, vidím tam celú sériu tém o "hľadaní spoločníka" založených práve týmto človekom.
V jednej z nich bola aj dosť bohatá odozva a napriek tomu znovu a znovu otvára de facto rovnakú tému. Prečo asi tak robí?
Vychádzajúc zo skúseností s rôznymi "známymi firmami", ktoré sa tu niekoľkokrát veľmi intenzívne predvádzali práve na tému "podnikania" (v minulom týždni tak urobili naposledy), sa ani veľmi nečudujem, že dnes nasledovali ironické reakcie. :rolleyes:
Z podobných dôvodov som tiež skúšal používať "iróniu" v iných poradách pri reakciách na chronicky opakujúce sa témy pochádzajúce od relatívne malého počtu Poraďákov. Teraz už na príspevky od takýchto Poraďákov nereagujem vôbec - nemá to zmysel. :(
misomiso
15.05.07,16:16
Dobrý deň Hladam partnera / investora do podnikania v oblasti IT

vývoj Software pre pc,mobil.telefony atd. a Hardware klávesnice, mys, PC skrine atd.

Mna by zaujimal predovsetkym ten soft pre PC skrine.
trader.feri
16.05.07,13:09
skus www.small-investments.blogspot.com (http://www.small-investments.blogspot.com) oni robia nieco podobne


Dobrý deň Hladam partnera / investora do podnikania v oblasti IT

Som momentálne mimo SR tak iba tak na rýchlo vám to popíšem jednalo by sa o výrobu a vývoj Software pre pc,mobil.telefony atd. a Hardware klávesnice, mys, PC skrine atd. Pripadne nejaké otázky ohľadom tohto podipkania my môžte zavolať v čaše od 9:00 do 19:00hod tel.čislo 0904 016 593.Vaculka
Richard
17.05.07,08:55
Prosím už tu neprikladaj viac ten odkaz na "small-investments", priložil si to tu niekoľkokrát, zdá sa to byť skôr SPAM.

Podľa toho čo som videl na stránke, tak je to veľmi NONAME a navyše založené do Blogu ???? UniCredit Bank bude takisto mať málo informácií o tomto projekte... Takže osobne to neodporúčam....