jani73
15.05.07,10:28
Dobrý deň, prosila by som Vás o informáciu. Vypracovávame žiadosť na vrátenie dane z ČR ( termín do 30.06.07 za rok 2006 ), tlačivo sme si stiahli z internetu, dokladáme originály dokladov (fa). Viem že treba ešte potvrdenie, že sme platcami DPH v SR a potvrdenie o vedení účtu. Je ešte niečo potrebné k tejto žiadosti priložiť? Ďakujem
JAJA11
15.05.07,08:33
Myslím si, že je to všetko, v prípade, že budú chcieť niečo doložiť, požiadajú o doplnenie. Len to veľmi dlho trvá. Minulý rok sme to dali na poslednú chvíľu a peniaze ešte stále nemáme vrátené. Mali sme tam nejakú chybu a museli sme ešte niečo opravovať, ale dúfam, že už to čoskoro pošlú.
jani73
15.05.07,08:38
Nám prišla platba v apríly 2007 za r.2005. Ešte sa spýtam, tie potvrdenia = sú na to tlačivá, alebo len stačí listinnou formou a na DU a v banke nám ich potvrdia? Ešte som to nerobila ( za minulé obdobia to robila predchodkyňa ). Nemáš nejaký vzor? Ďakujem za info
JAJA11
15.05.07,08:46
Nám prišla platba v apríly 2007 za r.2005. Ešte sa spýtam, tie potvrdenia = sú na to tlačivá, alebo len stačí listinnou formou a na DU a v banke nám ich potvrdia? Ešte som to nerobila ( za minulé obdobia to robila predchodkyňa ). Nemáš nejaký vzor? Ďakujem za info

Na daňový úrad sme dali písomnú žiadosť a oni vystavili tlačivo, potvrdenie o vedení účtu sme ani nedávali a zatiaľ ho od nás ani nepýtali. :confused:
jani73
15.05.07,08:55
ĎAKUJEM, PEKNý DEŇ