ezexyel
15.05.07,14:57
ahoj, prosim, potrebujem rychlu info a nemam cas to hladat....

co potrebujem na zmenu sidla spolocnosti v zapise v zivnostenskom registri a na zmenu adresy bydliska jedneho z konatelov spolocnosti?
josh
15.05.07,13:02
vypis z obchodneho registra, rozhodnutie valneho zhromazdenia
ezexyel
15.05.07,13:06
vypis z obchodneho registra, rozhodnutie valneho zhromazdenia

diky.. a co v pripade zmeny trvaleho bydliska spolocnika?? postaci doklad o zmene, resp.kopia obcianskeho?
josh
15.05.07,14:12
ja to riesim tak, ze berie valne zhromazdenie na vedomie zmenu bydliska a nedokladal som nic ine (zivnostensky nove zamky, sturovo, obchodny nitra). ani nic ine nechceli.
dukatova
16.05.07,06:11
Ahoj! moja rada znie urob to na raz lebo aj zmenu trvaleho bydliska musis nahlasit do obcodneho registra, a kazda zmiena= 2000 sk. zvolaj valne zromazdenie, sprav z neho zapisnicu, napis "zmena zapisanych udajov o spolocnosti s rucenim obmedzenym", vypln formular z OR " zmena udajov...." priloha c 8 , kopija OP(overena noterom, ale mozu ti ju overit rovno na sude) a cestna prihlasenie. dufam ze to je vsetko. drzim palce. (nas to caka tiez)
MADELEIN
27.06.07,14:15
Oceňujem, mám tiež problém, s.r.o s 2 spoločníkmi. Obidvaja spoločníci zmenili súkromnú adresu. Sídlo spoločnosti ostáva nezmenené, len PSČ sa v rámci mesta zjednotilo z 011 na 012. Čo všetko musíme urobiť, myslím - OR.