Basso
15.05.07,15:23
dobrý deň, vie mi niekto poradiť kto má byť v hlavnej inventarizačnej komisii, musia mať členovia inv.komisie hmotnú zodpovednosť a može byť v hlavnej inv.komisii upratovačka? Rada by som ešte vedela: moj názor je ten, že montérky sú osobné ochranné pomocky a nie predmety DKP. Ak to nie je pravda opravte ma prosím a poraďte mi. Ďakujem
Danila
15.05.07,14:20
dobrý deň, vie mi niekto poradiť kto má byť v hlavnej inventarizačnej komisii, musia mať členovia inv.komisie hmotnú zodpovednosť a može byť v hlavnej inv.komisii upratovačka? Rada by som ešte vedela: moj názor je ten, že montérky sú osobné ochranné pomocky a nie predmety DKP. Ak to nie je pravda opravte ma prosím a poraďte mi. ĎakujemHlavnú inventarizačnú komisiu menuje štatutár príkazným listom k inventarizácii. Predsedom je zvyčajne ekonóm, účtovník, alebo niekto, kto má šajn o inventarizácii. Ďalším členom môže byť celkom kľudne upratovačka, či každá iná robotnícka profesia, a tí bývajú najzodpovednejší. Hmotná zodpovednosť nie je potrebná. Montérky sú OOPP.
Basso
15.05.07,14:50
Dakujem za rychlu reakciu.
leabacova
27.02.08,10:27
Potrebovala by som radu, ako má byť inventarizácia pri združení podnikateľov dvoch SZČO. Či sa má urobiť za združenie a potom zvlásť pre každú SZČO?
Ďakujem