tomare
16.05.07,07:58
Ak končím živnosť 15.05.2007 musím podať daňové priznanie? Pokračujem ako zamestnanec celý rok 2007.
jana007
16.05.07,08:01
Daňové priznanie podáš až po skončení roka 2007 - do 31.3.2008. Príjmy budeš mať podľa § 5 a 6.
veronikasad
16.05.07,08:01
Daňové priznanie podávaš v lehote na podanie DP za r.2007, t.j. do 31.3.2008. Nezabudni vrátiť na DU kartičku prideleného DIČ, odhlásiť sa zo ZP, aj SP, ak si povinne poistený.

-----------
Veronika
tinaM
16.05.07,08:01
Ak končím živnosť 15.05.2007 musím podať daňové priznanie? Pokračujem ako zamestnanec celý rok 2007.
DP typu B podáš do 31.3.2008. Zároveň tam uvedieš aj príjmy zo závislej činnosti za r. 2007.