mysimis
18.05.07,10:31
Vediem si pre vlastnú potrebu pokladničnú knihu, ale pracne ručne a časove už nestíham. Nenašla som tu prilepenú pokladničnú knihu v eceli. Ak ju niekto má, môže mi ju poskytnúť? Vopred ďakujem.
ZuzkaT
18.05.07,10:16
Posielam ti vzor pokladničnej knihy. Bola robená v 2006, preto tie dátumy. Dúfam, že ti pomôže.
žilinčanka
21.05.07,16:45
Dobrý večer,
prikladám "moju" pokladničnú knihu. Je kompletne zavzorcovaná a sú v nej uzamknuté všetky bunky v ktorých sa nachádzajú vzorce a teda nehrozí poškodenie alebo prepísanie vzorca v bunke. Pokladničná kniha prepočítava riadky aj stlpce a vypočítava aktuálny zostatok hotovosti. Táto pokladničná kniha je vhodná hlavne pre tých, ktorí majú tržby rovnakého charakteru a chcú si vrámci pokladničnej knihy už počas mesiaca robiť "štatisiku". Na konci každej strany je urobený sumár platieb s príznakom (bunky s červeným pozadím). To znamená že ak počas zapisovania príjmových položiek do pokladničnej knihy zapíšete do stĺpca príznak napr. N, S alebo P, tak tieto hodnoty automaticky excel na každej strane spočíta a tieto sumáre prevedie aj do sumarizácie vpravo. Ja túto pokladničnú knihu využívam pre inkasovanie nájomného a poplatkov za káblovku, takže mám hneď kontrolu koľko som zinkasovala v tom mesiaci za nájomné, koľko za káblovku. Samozrejme, ze tie písmenká N,S a P si môžete zmeniť, len potom si treba prekontrolovať funkčnosť dokumentu. Pokiaľ sa nepoužije žiadny príznak, pokladničná kniha sa chová ako klasická pokladničná kniha :-). Tlačivo je navrhnuté tiež podľa starých klasických pokladničných kníh.

Pretože je celý dokument zaheslovaný, aktuálne heslo je: PORADA. To pre prípad ak by si tam niekto chcel urobiť zmeny. Potom si už môžete navoliť vlastné heslo.

Dúfam že aspoň niekomu pomôžem :-)
kubo44
16.01.09,17:13
Mila Zilincanka,

sa ti to tam 2x odratava, tak si to oprav...

kubo44
Orim
19.01.09,00:30
týchto pokladničných kníh je tu veľa len treba trochu použiť hľadanie
jojom
22.01.09,18:06
Heslo treba napísať malým písmom nie veľkým :)
marfer
07.03.11,11:53
Dobrý deň, chcela by som sa spýtať, cez čo mám zmeniť menu SK na euro v pokladničnej knihe. Ďakujem. Mária
sibil
08.03.11,12:54
ahoj, ja som pokl. knihu skúsila v exceli podľa žilinčanky použiť dnes prvý krát, a tiež som mala problémy s uvádzaním meny. Skúsila som myšou označiť už vyplnené polia a s pravým talčidlom na myši zvoliť hore v tej tabulke, čo sa po kliknutí objaví /symbol 000/. predtými nulami je s takými rozsypanými zlatými mincami ikonk, ktorú sa dá zrolovať a vybrať si menu, ak chcete. Ja tam nechcem mať nič, len sumy. Tak dúfam, že pomohlo
danakl
19.02.15,12:48
prosím môžete mi to poslať, Vami upravené, neviem to dakujem