rastafa
19.05.07,02:32
dozvedel som sa ze moj sef mi chce dat vypoved od zaciatku noveho mesiaca. chcel by som sa spytat ci mi moze dat vypoved zo dna na den, s okamzitou platnostou, alebo ako to vlastne je.vypoved my chce dat z dovodu ze sme si nesadli a pohadali sme sa a uz viac krat som ho nastval sice on si to nedal vysvetlit, proste sme si nesadli a on ako sa hovori na mne sedi, a vzdy caka kym zrobim nejaku chybu aby mi to mohol vycitat.
nema dokaz ze som kradol,respektive som ani nekradol, ani som neporusil hrubo disciplinu ani nic take, len sme sa pohadali a nadavali si vzajomne, vo firme je zname ze kazdy si tyka.
chcem len byt znaly toho ako mi moze dat vypoved, ci moze dat zodna na den, alebo s nejakou vypovednou lehotou , ci mi to ma oznamit vopred atd. velmi pekne dakujem dopredu, lebo sa v tom nevyznam.

a este ked uz tak, aby mi to neposkodilo do buducna, ako by som ja mal dat vypoved, aby to bolo od noveho mesiaca, aby ja som poziadal prvy, a dalej to uz neriesil

tu som sa niekde docital, ze mohol by mi dat vypoved pri poruseni pracovnej discipliny, ale musel by ma nato prv upozornit, neviem ci pisomne alebo slovne a potom dat vypoved vypovednou lehotou tiez neviem kolko to je. este chcem povedat ze pracujem tam uz 4 mesiac, cize 1mesiac po skusobnje dobe, ktoru mam ukotvenu v pracovnej zmluve, a zmulva je robena na dobu neurcitu.mal by som narok na odstupne?
a moze ma zamestnavatel vyhodit z dovodu nerobenia prace dokladne, viete on si najde vsetko, kedze uz mi chce dat vypoved. dakujem este raz, a pls odpoved
joe.black
19.05.07,01:09
nemoze ti dat vypoved zo dna na den. tusim len v pripade hrubeho porusenia discipliny (alkohol, kradez, nepritomnost na pracovisku). ty das vypoved 25. marca a tusim od 1.4. ti plynie 3 mesacna vypovedna lehota
Richard
19.05.07,07:11
Hmm na Porade je 50.500 tém, z ktorých je 80% prosba o radu, tak prosím nazývajte témy vhodnejšie ako "Prosím o radu pls".
Ďakujem
rastafa
19.05.07,11:50
iba ma poopravte ked daco napisem zle.
ked mi da zamestnavatel vypoved tak od noveho mesiaca mi zacne plynut dvojmesacna VD,lenze ked ja podam ukoncenie pracovneho pomeru pred VD, tak je mi zamestnavatel povinny dat 2-mesacne odstupne.
a ked mi zamestnavatel da okamzite skoncenie, tak proste od toho datumu ktory je uvedeny koncim hej?

teraz sa chcem spytat, ked mi da vypoved, kolko dni pred terminom vypovede mi to musi oznamit?
ked mi da okamzite skoncenie pre hrube porusenie discipliny, tak by mi mal dat prv pisomne upozornenie, alebo moze hned skoncit pracovny vztah somnou, bez upozornenia.posledna , ked mi napise do okamziteho skoncenia, dovod na ktory nema svedkov, alebo je neadekvatny, tomu , co mam uzatvorene v zmluve, v odstavci o discipline a pravidlach, co mu mozem nato povedat? diky
svedia
20.05.07,14:56
cauko prosím poradte.. zamestnávatel ma chce preradit do vzdialenejsieho miesta od mojho bydliska, mám nárok na cestovné a na koľko ma môže preradiť? diki
svedia
20.05.07,15:28
cauko prosím poradte.. zamestnávatel ma chce preradit do vzdialenejsieho miesta od mojho bydliska, mám nárok na cestovné a na koľko ma môže preradiť? diki
svedia
20.05.07,16:32
prosím poradte.. ak budem súhlasiť s preradením pracovať na inú prevádzku ale ktorá je mimo môjho bydliska a aj v zmluve mám svoje bydlisko mám nárok na náhradu PHM, pretože budem používať svoje suk. vozidlo. diki
Chobot
21.05.07,11:30
Veď ty tu chceš komplet rozobrať problematiku výpovedí. Na to si musíš pozrieť príslušné paragrafy v zákonníku práce, tam nájdeš všetko pdrobne. Ja ti len naznačím podstatné veci.


iba ma poopravte ked daco napisem zle.
ked mi da zamestnavatel vypoved tak od noveho mesiaca mi zacne plynut dvojmesacna VD,lenze ked ja podam ukoncenie pracovneho pomeru pred VD, tak je mi zamestnavatel povinny dat 2-mesacne odstupne.

Keď dá zamestnávateľ výpoveď podľa § 63, platí vo všeobecnosti dvojmesačná výpovedná doba od začiatku nasledujúceho mesiaca, kedy bola výpoveď doručená. Buď budeš počas tej výpovednej doby pracovať a nebudeš mať odstupné, alebo požiadaš o skončenie pred začiatkom výpovednej doby a zamestnávateľ je povinný ti dať 2-mesačné odstupné.

Keď dáš výpoveď podľa § 67 ty, výpovedná doba je 2 mesačná, žiadne odstupné nedostaneš.


a ked mi zamestnavatel da okamzite skoncenie, tak proste od toho datumu ktory je uvedeny koncim hej?

Okamžite skončiť PP môže zamestnávateľ len z taxatívne uvedených dôvodov podľa § 68. Účinky okamžitého skončenia nastadú dňom doručenia oznámenia.


teraz sa chcem spytat, ked mi da vypoved, kolko dni pred terminom vypovede mi to musi oznamit?

Výpoveď nemusí oznámiť vopred. Jednoducho ti doručí písomne výpoveď kedykoľvek a kdekoľvek a od prvého dňa nasledujúceho mesiaca plynie výp. doba. PP skončí uplynutím tej dvojmesačnej výpo. doby.


ked mi da okamzite skoncenie pre hrube porusenie discipliny, tak by mi mal dat prv pisomne upozornenie, alebo moze hned skoncit pracovny vztah somnou, bez upozornenia.

Podľa § 68 môže PP ukončiť okamžite (tiež to ale nie je okamžite, musí predtým ale vykonať určité opatrenia a to prerokovať skončenie PP s odborovou organizáciou, ak takú máte. Pri okamžitom skončení nie je potrebné vopred upozorňovať, účinky sú platné dňom doručenia.

Pletieš si to s výpoveďou pre menej závažné porušenie disciplíny podľa § 63 ods. 1 písm. e, kde najprv musí zamestnanca upozorniť a potom môže dať výpoveď, ale tu platí dvojmesačná výpovedná doba.


posledna , ked mi napise do okamziteho skoncenia, dovod na ktory nema svedkov, alebo je neadekvatny, tomu , co mam uzatvorene v zmluve, v odstavci o discipline a pravidlach, co mu mozem nato povedat? diky

Môžeš mu povedať hocičo, to ti nikto nezakazuje. Asi myslíš, čo môže proti tomu urobiť, nie?

Môžeš sa obrátiť na súd aby rozhodol o neplatnom skončení pracovného pomeru.
svedia
21.05.07,12:03
prosím poradte.. ak budem súhlasiť s preradením pracovať na inú prevádzku ale ktorá je mimo môjho bydliska a aj v zmluve mám svoje bydlisko mám nárok na náhradu PHM, pretože budem používať svoje suk. vozidlo. diki
Zoltán Kovács
21.05.07,12:07
prosím poradte.. ak budem súhlasiť s preradením pracovať na inú prevádzku ale ktorá je mimo môjho bydliska a aj v zmluve mám svoje bydlisko mám nárok na náhradu PHM, pretože budem používať svoje suk. vozidlo. diki

Dochádzka na pracovisko, miesto výkonu práce z trvalého bydliska sa nepovažuje za služobnú cestu. Ak v prac.zmluve máš uvedené, že tvoje miesto výkonu práce je iné mesto ako tvoje bydlisko tak nemáš nárok.
Jedine ak máte kolektívnu zmluvu v rámci ktorej je táto problematika riešená.
svedia
21.05.07,12:11
ďakujem za odpoveď v zmluve mám iba svoje tr. bydlisko
hemaja
22.05.07,09:21
Výpovedná lehota začína plynúť 1. deň nasledujúceho mesiaca po doručení tejto výpovede a jej dĺžka je 2 mesiace, iba ak zamestnanec odpracoval viac ako 5 rokov, tak je 3-mesačná.
LENKA MI
25.07.07,08:16
Prosím o radu, potrebujem urobiť výpoved pre zamestnanca, ktory jednak hrubo porušil pracovnu disciplinu, o ktorom mame zaznam, bola to krádež a jednak opätovne porušil pracovnú disciplínu, tým že sa nedostavil na pracovisko......aký paragraf uvediem, resp. ktorý tým rozviazania pracovného pomeru by bol najvhodnejší....šef by rad, okamžité zrušenie pracovného pomeru...
Gabi03
25.07.07,08:17
Prosím o radu, potrebujem urobiť výpoved pre zamestnanca, ktory jednak hrubo porušil pracovnu disciplinu, o ktorom mame zaznam, bola to krádež a jednak opätovne porušil pracovnú disciplínu, tým že sa nedostavil na pracovisko......aký paragraf uvediem, resp. ktorý tým rozviazania pracovného pomeru by bol najvhodnejší....šef by rad, okamžité zrušenie pracovného pomeru...

Bol po prvom porušení PD na to písomne upozornený? (s prevzatím tohto upozornenia)
LENKA MI
25.07.07,08:18
Áno bol spísany záznam o tej krádeži, a ešte sa aj podpísal svoje vlastné priznanie.....
Gabi03
25.07.07,08:20
Áno bol spísany záznam o tej krádeži, a ešte sa aj podpísal svoje vlastné priznanie.....

Tak podľa § 68, ods. b) s vymenovaním dôvodov. Ale preštuduj si aj príslušné paragrafy.
LENKA MI
25.07.07,08:21
Fajn a čo s výpovednou dobou?
Gabi03
25.07.07,08:22
Fajn a čo s výpovednou dobou?

Okamžité skončenie je okamžité, žiadna výpovedná doba ani odstupné.
LENKA MI
25.07.07,08:24
Takže kľudne okamžité zrušenie pracovného miesta, nemusim sa obávať že tu na mňa zajtra príde aj s pravnikom? a potom pôjdem aj ja....hmmm???
Ináč ďakujem
Gabi03
25.07.07,08:26
Takže kľudne okamžité zrušenie pracovného miesta, nemusim sa obávať že tu na mňa zajtra príde aj s pravnikom? a potom pôjdem aj ja....hmmm???
Ináč ďakujem

To som nepovedala :D . Ale ak ste dodržali všetky predpisy, nemáte sa čoho báť. A zrušenie pracovného pomeru, nie miesta! Hádam prijmete niekoho iného :eek: . Ale to už je iná téma. ;) :)
drobeceva
25.07.07,08:35
Takže kľudne okamžité zrušenie pracovného miesta, nemusim sa obávať že tu na mňa zajtra príde aj s pravnikom? a potom pôjdem aj ja....hmmm???
Ináč ďakujem
Asi si sa pomýlila, nie? Nie okam.zruš.prac.miesta ale pracovného pomeru.
LENKA MI
25.07.07,08:36
Jasne že zrušenie pracovného pomeru, ide o to že tohto zamestnanca mame na zaklade dohody s uradom prace, takze ho musime preobsadit inym, no a konecne sme nasli, takze ak chcem noveho zamestnanca od 1,8,2007 tak kludne dam okamzite zrusenie pracovneho pomeru k 31,7,2007 tomu nasmu "kvietku"......hej???
Som v tomto smere nova, preto som vo svojich krokoch veľmi opatrná