JSJP
21.05.07,09:09
Ahojte,

prosím Vás nemáte skúsenosť, či zodpovedný zástupca za živnosť môže býť prijatý do pracovného pomeru aj na skrátený úvazok, napr. 2 hodiny denne. Mal by byť zodpovedný za hlavnú činnosť spoločnosti.

Ďakujem
ilona
21.05.07,10:09
Ja viem aj tak,čo majú zodpovedného zástupcu na 2 hodiny mesačne.Nevidím dôvod prečo by to nemohlo byť.Ak to tak nemôže byť napíšte prečo.
Orsz
21.05.07,10:24
Ahojte,

prosím Vás nemáte skúsenosť, či zodpovedný zástupca za živnosť môže býť prijatý do pracovného pomeru aj na skrátený úvazok, napr. 2 hodiny denne. Mal by byť zodpovedný za hlavnú činnosť spoločnosti.

Ďakujem

My máme zodpovedného zástupcu - živnostníka, na skrátený PP, 4 hodiny denne (ale môžu byť kludne 2 hodiny denne) v reštaurácii. Podmienka je, že zodpovedný zástupca musí byť v PP (v hlavnom, skrátenom, to je jedno) - to že je živnostník, nevadí. Mali sme aj kontrolu zo živnostenského - bolo to OK.
zsazsula
23.10.07,17:22
ahojte prečitala som si veľa veci ohľadom zod.zas. ale to čo hľadám som nikde nenašla nemám jasno v tomto: stav.firma má v živn.liste zapisaného zodpovedného zastupcu na konkretnú činnosť ,ale túto činnosť s.r.o zatial nevykonáva aj v takomto prípade musí byť zodp.zast. v PP??? ĎAKUJEM
leabacova
23.10.07,18:22
Nie, až pri vykonávaní živnosti