Danielam
01.02.05,20:00
Ahojte, vie mi niekto poradiť?V roku 2004 som bola v pracovnom pomere do 9.2.2004 /prepustenie z organizačných dovodov/ potom som mala PN v ochrannej lehote a do decembra som bola poberatelkou podpory v nezamestnanosti.Mala som vyplatené odstupne za 5 mesiacov a a preddavok na daň je pomerne vysoky.Chcela by som vedieť akú nezdanitelnú čast si možem odpočítať- len za 2 mesiace alebo za celý rok.Ďakujem za odpoveď
Reny
02.02.05,06:21
Samozrejme za celý rok.
Danielam
02.02.05,10:22
Myslela som si to.Ďakujem za radu.
ricij
02.02.05,10:35
Mimochodom, môžeš požiadať svojho bývalého zamestnávateľa (ak si u neho mala podpísané vyhlásenie), aby ti urobil ročné zúčtovanie on. Ak nie si podnikateľka, nemala si príjmy zo zahraničia a podobne.
Majka
11.02.05,15:41
prosim VAs,

ked sa podpisuje vyhlasenie na tento rok tak sa napise na III.stranu vyhlasuje ze v skutocnostiach uvedenych vo vyhlaseni nedoslo k dalsim zmenam za zdanovacie obdobie 2005... datum tam mam dat aky? 1.1.2005?
dakuejm.




UPOZORNENIE PRED ZADANÍM TÉMY:
Zadávate Vašu otázku (novú tému) v správnej Porade? Napríklad: Ak sa týka téma dani z príjmu, zadávate otázku do Porady s názvom Daň z príjmu? Ak nie, prosím choďte najprv na hlavnú stránku, vyberte si náležitú Poradu a tam zadajte otázku! Ak ste si istý, že ste vybrali správnu Poradu pre Vašu otázku, PROSÍM ZMAŽTE TOTO UPOZORNENIE a môžete napísať otázku - NOVÚ TÉMU.