fipina
22.05.07,10:37
Existujú niekde vymedzené dodacie lehoty, ktoré platia všeobecne, alebo si ich určuje každá firma samostatne?
Konkrétne sa jedná o to, že sme objednali obývačkovú stenu a už štvrtý mesiac na ňu čakáme. Pokiaľ viem, v nábytkoch sú väčšinou dodacie lehoty max. do 8 týždňov. Pri telefonockom rozhovore nás vždy odbyjú - "už to bude, už to bude, budúci týždeň, ..." a pod. Ako postupovať?
Tú stenu chceme, lebo krajšiu sme nikde nenašli, ale ako sa brániť, čím sa oháňať?
sunborn
24.05.07,11:12
Mam pocit, ze vseobecne dodacie lehoty nie su. Tieto lehoty si stanovuje vyrobca podla svojich kapacit a moznosti a samozrejme od nich sa odvijaju lehoty aj pre predajcov.
Kazdy vyrobca sa snazi o co najkratsi termin dodavky, ide mu o to aby vyrobeny vyrobok bol expedovany a mohol fakturovat. Su vsak okolnosti kedy vyrobok je zlozity alebo je o neho taky zaujem, ze vyrobne kapacity su obsadene dopredu na dlhsie obdobie natolko, ze koncovy odberatel jednoducho musi strpiet dlhsie cakaciu dobu.

Ak si urobil objednavku nejakeho vyrobku na zaklade ponuky od vyrobcu alebo predajcu a ponuka obsahovala aj stanovenu dodaciu lehotu, mozes sa pri dozadovanie realizacie dodavky odvolat na uvedeny termin dodavky a termin objednavky. V pripade, ze dodavatel nie je schopny po pisomnom upozorneni dodrzat podmienky objednavky, zrusil by som ju a v pripade, ze bola zlozena zaloha, pytal by som okamzite vyplatenie zalohy. Prave tento moment byva tym najucinnejsim pre urychlene realizovanie dodavky.
28jozi28
01.11.11,08:02
Zdravim. Potrebujem poradit!Objednal som si jeden tovar dodavatel my poslal mailom ze do 7 prac. dni mi to doda.Pocas dodacej lehote my vsak nic nedodaly ani ma neinformovaly ohladom mojej objed. Na 8 den mi dali najavo ze obj. je aktivovana a na 9 den ju odoslaly.Ja som nato im pisal ze rusim tuto objednavku.Ale oni mi povedaly ze to sa uz neda. tak ako to vlastne je?