levicek-22
22.05.07,18:59
Ahojte vsetci, ake mate skusenosti z touto kozmetikou? dakujem:)
Gabi03
23.05.07,05:57
Na moju mastnú pleť som zatiaľ nič lepšie nenašla. Ani Vichy.
levicek-22
23.05.07,09:38
Vdaka, dnes som si kupila garnier pure intenzívna nočná starostlivost.Mam jazvicky po akne, a to je na to.;)
anmary
24.05.07,10:27
Neviete mi niekto povedať, či sa dá kúpiť aj nejaký "testovací balíček" s kozmetikou Garnier na problematickú pleť. Rada by som vyskúšala túto kozmetiku, avšak kupovať celú sadu ak by mi nevyhovovala nie je asi to najlepšie. Vďaka za každý podnet.
anmary
24.05.07,12:10
levicek-22 môžeš potom pripojiť tvoju skúsenosť s Garnier Pure nočná starostlivosť?!
levicek-22
24.05.07,15:04
Uz som sa s tym asi 4- krat natrela a plet je hladsia. Hnede fliaciky zatial celkom nemizli:( , ale myslim ze to trochu na ne pomaha:) , ale asi ti zmizne az po nejakom case. Aspo dufam, ale ten krem je celkom fajn
anmary
25.05.07,04:34
Prosím Ťa, koľko asi stála tá "nočná starostlivosť"?
levicek-22
25.05.07,10:25
Ja som to kupila v dm myslim ze to stalo 135Sk (alebo tak nejako).Ked chces o tom vediet viac, chod na www.garnier-pure.sk (http://www.garnier-pure.sk)
anmary
25.05.07,10:30
Vďaka, DM mám po ceste z práce. Vyskúšam to cez víkend.
levicek-22
25.05.07,12:25
Neni zač, dufam že ti to zaberie.;)
anmary
05.06.07,09:48
Levicek-22, ako hodnotíš s odstupom času Garnier Pure? Ja ho používam druhý týždeň a zdá sa mi, ako keby si pleť na to zvykla a vracia sa do "pôvodného" hrozného stavu. Ja sa z toho asi zbláznim. :eek:
Netka
14.06.07,12:47
mimotemy
Trošku mimo Garnier Pure ale snáď pomôže.
Mne veľmi na akné pomohla Bioderma z lekárne je síce trošku drahšia ale fakt výborná.
Neodporúčam kupovať celú sadu, myslím že stačí krém so zmatňujúcim účinkom alebo krémik, ktorý je trošku tónovací.
Predsa len tá pokožka potrebuje mať aj nejaké "svoje prirodzené vlastnosti" - teda PH a myslím, že používanie aj gélu na umývanie, aj plaťovej vody je pre tú pleť veľmi cudzie a zničí aj prirodzenú obrany schopnosť pokožky. Ale to je tiež individuálne, podľa rozsahu aké, jazvičiek a pórov.
Vyskúšajte, mne osobne veľmi pomohla.
Prajem veľa úspechov na ceste za krásnou pleťou.
Ajuška
14.06.07,20:40
mimotemy
...Predsa len tá pokožka potrebuje mať aj nejaké "svoje prirodzené vlastnosti" - teda PH a myslím, že používanie aj gélu na umývanie, aj plaťovej vody je pre tú pleť veľmi cudzie a zničí aj prirodzenú obrany schopnosť pokožky...

...práveže vplyvom stupňa záťaže vonkajších /i vnútorných/ činiteľov schopnosť vlastnej regenerácie pokožky dostáva zabrať. Kvalitné čistenie /gel, či prášok + pleťová voda/ ráno aj večer ... je to najdôležitejšie, čo môžme k zachovaniu rovnováhy urobiť...:rolleyes:
Maňuša
26.06.07,05:43
Ja som to kupila v dm myslim ze to stalo 135Sk (alebo tak nejako).Ked chces o tom vediet viac, chod na www.garnier-pure.sk (http://www.garnier-pure.sk)
Keď je v akcii tak kpiš za lacnejšie v Tescu,myslím si,že táto kozmetika je v DM predražená. Najnovšie je v akcii v Metre.Ja mám s touto značkou dlhodobé kladné skúsennosti.Je aj denný a nočný krém a čistiace mlieko.
LubicaN
26.06.07,06:10
mimotemy
Trošku mimo Garnier Pure ale snáď pomôže.
Mne veľmi na akné pomohla Bioderma z lekárne je síce trošku drahšia ale fakt výborná.
Neodporúčam kupovať celú sadu, myslím že stačí krém so zmatňujúcim účinkom alebo krémik, ktorý je trošku tónovací.
Predsa len tá pokožka potrebuje mať aj nejaké "svoje prirodzené vlastnosti" - teda PH a myslím, že používanie aj gélu na umývanie, aj plaťovej vody je pre tú pleť veľmi cudzie a zničí aj prirodzenú obrany schopnosť pokožky. Ale to je tiež individuálne, podľa rozsahu aké, jazvičiek a pórov.
Vyskúšajte, mne osobne veľmi pomohla.
Prajem veľa úspechov na ceste za krásnou pleťou.

...zarazila ma zvýraznená veta - vieš vôbec na čo je a ako funguje umývací gel a pleťová voda? Umývací gel otvára póry, vyčistí a odlíči pleť, z vnútra pórov odstráni prebytočný maz. Tonizačná pleťová voda dočistí pleť a uzavrie póry. Následne je dôležité pleť hydratovať krémom. Jedine tieto tri kroky ti zabezpečia že tvoja pleť bude mať ten ochranný "plášť" zvaný PH. Pokiaľ prvé dva kroky vynecháš, akurát si sama spôsobíš zhoršenie stavu pleti. Nemenej dôležitý je aj správny postup (neodličujeme vatovým tampónom, postupujeme z dola smerom nahor, a pod.).
anmary
26.06.07,07:23
Na margo Garnier Pure A. Mne vôbec nepomáha ale teraz je v akcii v Drogériách Nachema po 119,-. Takže snáď niekomu pomôže. Ja musím vyskúšať niečo iné.
Ajuška
26.06.07,20:21
...vieš ako funguje umývací gel a pleťová voda? Umývací gel otvára póry, vyčistí a odlíči pleť, z vnútra pórov odstráni prebytočný maz. /a všetku nečistotu, čo sme na tváričku nachytali/ Tonizačná pleťová voda dočistí pleť a uzavrie póry.


...priznávam bez mučenia, že občas reagujem "proti otázkou" : či aj ten pulóvrik čo som mala dnes na sebe, večer stačí opláchnuť v čistej vode...:rolleyes:
anmary
20.07.07,05:52
Máte niekto skúsenosť s kozmetikou AVÉNE? Čítala som na ňu dobré referencie - no bolo to v časopise a neviem či tomu veriť. Budem rada za každú skúsenosť /dobrú či zlú/. :)
bepo
20.07.07,06:03
...priznávam bez mučenia, že občas reagujem "proti otázkou" : či aj ten pulóvrik čo som mala dnes na sebe, večer stačí opláchnuť v čistej vode...:rolleyes:
To neviem ale kožný lekári odporúčajú pokiaľ je človek len spotený a nie špinavý tak sa len opláchnuť a nepoužívať mydlo, určite kozmetické firmy majú tisíc argumentov prečo treba zakaždým použiť mydlo a aspoň 4 druhy nasledovných kozm prípravkov ;)
Ajuška
20.07.07,21:28
To neviem ale kožný lekári odporúčajú pokiaľ je človek len spotený a nie špinavý tak sa len opláchnuť a nepoužívať mydlo...;)
...dedukujem: kožný lekár dáva odporúčania v prípade, že už je dajaký problém. Tu by som to vnímala ako uplatnenie "nulového efektu", nakoľko nie je jasné, čo problém spôsobilo. To pre mňa má logiku...:rolleyes:


...určite kozmetické firmy majú tisíc argumentov prečo treba zakaždým použiť mydlo... ;)
...neviem, neviem... či vôbec niektorá kozmetická firma argumentuje použitím mydla... /na tvár/:rolleyes:


...a aspoň 4 druhy nasledovných kozm prípravkov ;)
...nasledovných kozmetických prípravkov môže byť kľudne aj viac - záleží od východzej situácie a cieľovej stanice...:rolleyes:

Pracujem s kozmetikou /výhradne jedna značka - na ktorej efekt som hrdá/... Ja viem, každý si presadzuje svoje... Okrem dobrej rady, čo a načo je vhodné použiť, zdôrazňujem že vo všetkom je najdôležitejšie osobné nastavenie každého jedinca... Tak isto sa ja snažím zo všetkých vymožeností dnešnej doby vybrať si pre seba to, čo má pre mňa zmysel... Prevencia je nám však asi všetkým milšia ako znásobené problémy...:rolleyes:
Prepáč, ale nikto ma dnes nepresvedčí, že za celý deň /či noc/ mám pokožku tváre LEN spotenú. Prirovnaním k svetríku /a jeho praniu/ sa snažím dať do pozornosti skutočnosť, že pokožku tváre si ozaj nechránime ničím od sajrajtu ktorým denne prechádzame... nielen v bani...:rolleyes: Paradoxne sprchu bez gelu, či mydla si už asi nik nevie predstaviť...:rolleyes: toť asi vsjo - na podčiarknutie mojej priateľskej rady...:rolleyes:
bepo
21.07.07,11:36
...dedukujem: kožný lekár dáva odporúčania v prípade, že už je dajaký problém. Tu by som to vnímala ako uplatnenie "nulového efektu", nakoľko nie je jasné, čo problém spôsobilo. To pre mňa má logiku...:rolleyes:
To je odporúčanie podobného typu ako "Vyhýbajte sa v lete pobytu na priamom slnku medzi 11tou a 14tou hodinou", neznamená to že iba spálený človek ak nemusí tak sa nemá zdržovať na priamom slnku ale každý, je fakt že je dosť ľudí pre ktorých najlepší čas na opaľovanie začína o 11tej a nie v tieni ale na priamom slnku ale každý si strojca vlastného šťastia :rolleyes:

Prepáč, ale nikto ma dnes nepresvedčí, že za celý deň /či noc/ mám pokožku tváre LEN spotenú. Prirovnaním k svetríku /a jeho praniu/ sa snažím dať do pozornosti skutočnosť, že pokožku tváre si ozaj nechránime ničím od sajrajtu ktorým denne prechádzame... nielen v bani...:rolleyes: Paradoxne sprchu bez gelu, či mydla si už asi nik nevie predstaviť...:rolleyes: toť asi vsjo - na podčiarknutie mojej priateľskej rady...:rolleyes:
Ak sa dnes človek sprchuje LEN jedenkrát za deň tak sa nečudujem že potrebuje dosť veľký kufrík kozmetiky :rolleyes:
Ajuška
21.07.07,18:51
...Ak sa dnes človek sprchuje LEN jedenkrát za deň tak sa nečudujem že potrebuje dosť veľký kufrík kozmetiky :rolleyes:

...ja osobne mám len možnosť stihnúť sprchu pred odchodom z domu a po príchode domov. Čo často býva v rozpätí 10 - 12 hod...:rolleyes: aj ten kufrík kozmetiky je diskutabilný. V jednom z príspevkov som zdôraznila, že čistenie /pleti/ považujem za základ A to brilantne zvládnem s troškou prášku... bez veľkého nacvičovania, ale s dobrým pocitom...:--- Zvyšok sú rozmaznávačky... :---
bepo
30.07.07,04:14
Dám sem link tak trochu-ale len tak trochu- mimo témy, je to blog od Barabáša a stojí za zamyslenie ;)
http://missellie.blog.pravda.sk/detail.html?a=60c4c9501edb4c1d6ac81e3111bffdd7
MirkaT
06.04.08,12:16
Ahojte, viete mi poradiť kde by som našla zoznam výrobkov značky Garnier Pure. Chcela by som vedieť viac o výrobkoch tejto značky určených pre veľmi suchú pokožku, zaujímam sa hlavne o suchú pokožku tváre. Bola som na stranke ganier-pure, ale tam so k výrobkom tohto typu nič nenašla.
danajezova
30.04.08,06:18
Ahoj, túto kozmetiku používa môj syn a občas manžel, ale môžem na základe ich skúseností len odporučiť.
tinda82
18.05.08,19:50
Zmenila som po dlhom čase svoju obľúbenú značku a kúpila som si mlieko na odličovanie Garnier ale ak vám môžem odporučiť, nikdy nespravte takú chybu ako ja. Mám pocit ako keby som si dávala na oči kyselinu....:(
Gabi03
19.05.08,05:06
Zmenila som po dlhom čase svoju obľúbenú značku a kúpila som si mlieko na odličovanie Garnier ale ak vám môžem odporučiť, nikdy nespravte takú chybu ako ja. Mám pocit ako keby som si dávala na oči kyselinu....:(

Ja na odličovacie mlieko Garnier nemôžem povedať nič takéto. Na odličovanie očí však používam odličovač očí, ktorý je v konzistencii vody a nie mlieka. Používaš správne tie výrobky?
wynk11
16.01.10,20:44
a ako to pouzivate? nanesiete to na plet a potom to zmyjete ci aky mate vlastne postup pri pouzivani?
Llívia
16.01.10,21:05
Pred niekoľkými rokmi som si kúpila Garnier pleťovú vodu a pleťový krém na problematickú pleť. Bola som spokojná. Keď som si po spotrebovaní znovu kúpila tieto výrobky, tak ma z nich pálila pleť a mala som ju takú začervenanú. Takže výrobky skončili v koši. Neskôr som po použití aj iných výrobkov zistila, že nemôžem používať pleťovú vodu s obsahom alkoholu (no, veru, mne nerobí alkohol dobre ani v kozmetike :-) ). Prečo som však mala takú reakciu aj na krém, neviem. Teraz používam Garnier Pure Active gél pre hĺbkové čistenie pórov a pri jeho používaní nemám problémy. Mám aj zmatňujúci krém, ale ten som zatiaľ nepoužila, takže skúsenosti až potom.
juliakordula
28.01.10,12:03
neviem ako to je s garnier ale aj som reagovala precitlivelo.je to aj tym ze kazdy mame iny typ pleti ,ine reakcie na rozne pripravky.je to vsetko o tom ze musime skusat a hladat si vyrobky ktore sa k nam hodia.Este k jazvam po akne ak vznikla jazva alebo porucha koze na 1 vrstve koze je zmiznutelna ,pozor vsak ak porusenie pokozky pri akne nastalo hlbsej vrstve nie.tie zostavaju.treba si pomahat makeupom.ak je tu este nejaka kozmeticka prosim o konfrontaciu ak sa mylim.
Llívia
01.02.10,18:18
neviem ako to je s garnier ale aj som reagovala precitlivelo.je to aj tym ze kazdy mame iny typ pleti ,ine reakcie na rozne pripravky.je to vsetko o tom ze musime skusat a hladat si vyrobky ktore sa k nam hodia...
Toto by si mohli uvedomiť aj kozmetické firmy a začať vyrábať niečo ako testovacie verzie ich výrobkov, lebo keď mám za niečo dať napr. 7 EUR a potom to skončí v koši, lebo to nemôžem používať...