fesak
22.05.07,19:11
Zdravim Vas,
rad by som vedel ci niekto pouziva software od firmy Iterity /ČR/. Mali by sme zaujem o kupu a potrebujem sa poradit. Zaujima ma hlavne modul HR
Napiste.. prosim Vase skusenosti.

dakujem
pedro
Braňo
22.05.07,18:35
Fesak, máte nejaký vážny dôvod pre rozhodnutie používať český HR softvér?
fesak
23.05.07,10:26
Preco nepomoct bratom Cechom:) , ale bez srandy.
Dokaze to co ine nie. Vraj vedie evidenciu prac. pozicie, detaily o kandidatoch a dokaze ich navzajom priradit. To ma zaujalo - preto ze na lepsi som zatial nenatrafil. Mas nejaky typ? Nepotrebujem robit mzdove uctovnictvo. Zaujima ma hlavne modul nabor a vyber.
Ď.
f.
Braňo
23.05.07,17:06
skús slovenský HUMAN od firmy Hour. www.hour.sk
dokáže ďaleko viac ako si vymenoval.
verzia profesional má tieto moduly :
Organizačné moduly
Personálne údaje
Spracovanie miezd
Organizačné riadenie
Vnútropodniková mobilita Analytické moduly
Personálny útvar
Plánovanie
Manažér
Kontroling
Identifikačné moduly
Hodnotenie
Výber
Adaptácia
Atestácia
Osobnostné údaje
Rozvojové moduly
Príprava pracovníkov
Manažérske rezervy
Motivácia
Sociálna starostlivosť
Špecifické skupiny
Informačné moduly
Získavanie pracovníkov
Zmeny
Komunikácia
Bezpečnosť pri práci
Zamestnanecké vyjednávanie
Odchody zamestnancov
Jozef Mihál
23.05.07,18:55
Fesak nam tu robi reklamu nejakemu ceskemu sw...cudzie nechceme svoje si nedame.
scorp
25.05.07,05:44
Fesak nam tu robi reklamu nejakemu ceskemu sw...cudzie nechceme svoje si nedame.
Suhlasim, ale s vyhradou citatu "cudzie nechceme...", ktory evokuje aspon mne jednu narodne orientovanu politicku stranu. SW hlavne v oblasti miezd a personalistiky radsej z nasho regionu, t.j. Slovenska. Aj velky zahranicny investor si zvazi vyhody a rizika a z vlastnej skusenosti mozem potvrdit, ze sa priklonil k SW zo Slovenska.
maros.uhrik@ifana.biz
20.02.08,18:21
Súhlasím s názorom Scorpa pokiaľ ide o účtovnícke programy. U HR programov pre personálky je prioritou pokrytie náborového procesu, kde Iterity HR patrí medzi špičku medzi tunajšími programami.