stevo86
22.05.07,20:48
ahojte potrebujem poradit:pracujem ako vodic a rozmislam nad tzm ze si kupim vlastne auto a chcem robit rozvoz pre neaku firmu a naviem akom si mam zohnat neakeho dodavatela ako mam postupovat neviete mi poradit neaku stranku alebo niekoho kto ma neaku firmu co bi mal pre mna zakazky velmi pekne dakujem za vsetky radyhttp://www.porada.sk/images/icons/icon7.gif
penaone
25.05.07,06:17
No Stevko natukaj si google,,a don natukaj tovar ktory by si chcel asi tak prepravovat a ked najdes nejakych vyrobcov tak sa skontaktuj a spytaj sa ich urcite nejakeho nejdes .prajem pekny den a prijemne hladanie///no ja by som to asi takto spravil skus mozna ti pomozem///
penaone
25.05.07,06:21
alebo zavolaj dakej kurierskej firme a povec im ze mas auto a ci by si nemohol prenich pracovat .unas to jeden z ulice chlapik tak spravil ten expres gls ups tnt expres no vyhladaj si a popytaj sa.ahoj
Ivetasp
07.06.07,15:34
myslím, že tadeto cesta nevedie. Najlepšie je vyťažovať auto z databáz. Dajú sa stiahnúť demoverzie. Najlepší je asi raal systém, je tam strašne veľa prepráv. Alebo je možnosť voziť pod dákou špedíciou. Robiť dopravu s jedným autom nie je žiadna slasť ( vlastná skúsenosť ). Veľké vstupné náklady a dlhá splatnosť faktúr za prepravy. Ale inak prajem veľa elánu do podnikania v doprave.